Російська влада повинна терміново зробити необхідні і цілком конкретні кроки для розв'язання накопичених спільних проблем. Тільки у такий спосіб існують шанси покращення відносин між Вашингтоном і Москвою.

"Держсекретар Майк Помпео й міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров поспілкувались по телефону, вперше після того, як держсекретар склав присягу, а глава МЗС РФ був знову призначений на посаду (в новому уряді – "24")", – йдеться у повідомленні Держдепартаменту США.

США і Росія: дипломатична напруга

За даними американського зовнішньополітичного відомства, обидві сторони обговорили проблеми і питання, які пов'язані з двосторонніми відносинами, а також ситуацію в Україні і в Сирії.

"Держсекретар Помпео підтвердив, що, хоча США прагнуть до покращення відносин з Росією, але це відбудеться тільки якщо Росія продемонструє, що вона готова прийняти конкретні заходи для вирішення проблем, які нас турбують, включаючи втручання у внутрішні справи США", - зазначили у департаменті.

Популярні новини зараз
83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше" Чому доводиться платити за доставку газу на основі річного споживання: українці не відстають від "Нафтогазу" Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

Держсекретар CША Майк Помпео

Як відомо, 30 травня, верхня палата російського парламенту схвалила законопроект про контрсанкції під назвою "Про заходи впливу на недружні дії Сполучених Штатів Америки та інших іноземних держав", який надає уряду повноваження щодо введення заходів, пов'язаних з попередженням та припиненням протиправних і недружніх дій США та інших іноземних держав.

Дивіться: Антиіранське турне Майка Помпео

Як повідомляв портал "Знай.ua", відомий американський інвестор і фінансист Джордж Сорос зробив невтішний прогноз: світу загрожує повторення фінансової кризи, яка паралізувала все 10 років тому. Мільярдер вважає, що криза може наступити, якщо капітал піде з ринків, що розвиваються, а курс американської валюти продовжить рости. Сорос вважає, що руйнування трансатлантичного союзу Європейського Союзу та Сполучених Штатів спровокує ряд проблем в європейській економіці і в кінцевому підсумку можуть девальвувати валюти країн, що розвиваються. Сорос підкреслив також, що загроза існуванню Європи - це вже не просто слова, а "сувора реальність". У євро багато проблем і їм не можна дозволити зруйнувати Євросоюз, упевнений мільярдер.