До польської столиці з'їжджаються представники ультраправих і екстремістських організацій на марш, який намічений на 11 листопада.

Як передає АР, марш відбудеться в День незалежності Польщі. Вказується, що приїдуть екстремісти зі Швеції, Угорщини, Словаччини. Відзначається, що У 2009 році, коли було розпочато проведення такого маршу, масштаби події були набагато менше.

Гасло для нинішнього заходу - "Ми хочемо Бога". При цьому соціолог Рафал Панковский, голова антіекстремістского асоціації Never Again, каже, що, незважаючи на посилання на Бога, марш не варто розглядати як натхненний релігійними переконаннями.

Варто відзначити, що ці слова зі старої релігійної польської пісні цитував президент США Дональда Трамп під час візиту до Польші.

Популярні новини зараз

Юна донька російського олігарха померла від "передозу": мільярди не врятували

Винник очолив одну з наймогутніших армій світу: тремти, Путін

Бурхливе минуле Гройсмана більше не приховати: алкоголь, жінки, биті тачки та інші "пригоди" прем'єра

Як виглядає подружка Андрія Богдана: дівчина сірого кардинала України затьмарить Олену Зеленську

Показати ще

"Ми знаємо, що Дональд Трамп не надто релігійний, і думаю, що більшість організаторів також не надто релігійні. Але вони використовують християнство як своєрідний маркер ідентифікації, який, в основному, полягає в тому, щоб бути антиісламським", - пояснив соціолог.

За останні роки польський марш став найбільшим в світі. У ньому планував виступити американець Річард Спенсер, прихильник переваги білих, однак польський уряд вважав його небажаним гостем.

Марш в День незалежності Польщі.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що статус учасника Другої світової війни отримають ветерани, які воювали по обидва боки фронту, в тому числі на боці нацистської Германіі.Такой законопроект у другому читанні схвалив Сейм Латвії.