В Україні в 2018 році виділено рекордні 50 млрд гривень на ремонт 4 тисяч кілометрів автодоріг, якими займуться компанії з Китаю і Європи.

За словами міністра інфраструктури Володимира Омеляна, в минулому році в Україну зайшли дві великі китайські компанії в рамках міжнародного тендеру, а на наступному тижні має прийти ще одна європейська компанія.

"Щодо Києва: у рамках дорожнього фонду виділено близько мільярда гривень на цей рік на фінансування доріг", - розповів Омелян.

В свою чергу керівник "Укравтодору" Славомір Новак обіцяє, що будувати дороги почнуть з березня, а використовувати для цього будуть нові технології, зокрема з використанням бетону замість асфальту. Ця технологія вже добре проявила себе в Європі та Америці, тому що дороги служать довше і одночасно стають більш стійкими до навантажень.

Популярні новини зараз
Українцям доплатять до пенсії 4 тисячі, як надбавку: обіцяють щороку збільшувати Київстар, Vodafone та lifecell: мобільні оператори нададуть безкоштовний зв'язок Три ознаки онкології: можна визначити по обличчю Який період зарахують до стажу: ви навіть не розраховували
Показати ще

Дивіться: Хто полагодить українські дороги

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, скільки коштують "золоті" дороги України.