У зв'язку із закриттям, в одному з будівельних гіпермаркетів Санкт-Петербургу, Росія оголосили небувалі знижки. Проте охочих купити змішувачі та шпалери з 50% знижкою виявилося більше, ніж самих товарів. Коли в магазині залишився останній унітаз, його володаря вирішили виявити поєдинком. Про це повідомляє Telegram-канал "Hue".

Очевидці розповіли, що інцидент стався ввечері 27 лютого. У магазині залишилися товари зі знижкою. А деякі і зовсім опинилися в єдиному екземплярі. Серед них була зламана плитка і унітаз. Як у результаті чоловіки розділили свою здобич - не відомо.

"Це гідні нащадки великої російської інтелігенції. Тільки в Пітері, в культурній столиці, люди могли влаштувати мордобій через унітаз. Останній. Ні, не останній у Всесвіті. Просто конкретно цей, який йшов зі знижкою. Бійку за горшок намагалися припинити продавці, так собі виходило", - передає Telegram-канал.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", в одному з магазинів у Разяні, Росія люди влаштували сильну тисняву. Ажіотаж навколо курки в одному з рязанських магазинів "Діксі" був пов'язаний з низькою ціною на цей продукт.

Популярні новини зараз
Зміни у виплаті пільг: з 2023-го року починають діяти нові правила Боєць "закарпатських котлів" Микола Тищенко у столиці взявся паплюжити "Пункт незламності" Тіна Кароль задерла ноги не гірше за Різатдінову і показала хутро: "Теплого кольору і натуральний теплий" путін поставив усе на головну битву в Україні, і це не Донбас із Кримом: кожен українець буде зобов'язаний боротися
Показати ще

"У Рязанському магазині люди в черговий раз влаштували тисняву. На цей раз через курку зі знижкою. Ну нічого, ще 6 років потерпимо і заживемо", - сказано в описі під відео.

А раніше в російському Курську місцеві жителі вишикувалися в чергу за безкоштовними подарунками. Відео "благодійності" опублікували в мережі. Судячи по картинці, подарунки, які пропонувала одна з політичних партій, швидко стали найбільш бажаною подією в місті. Бо чергу швидко стала тиснявою.