У мережі регулярно з'являються фотографії місцевості в Антарктиді, зроблені супутниками. Ось на днях віртуальні археологи на одному знімку помітили дещо дивне: сходи, що ведуть на гору.

Про це повідомляють росЗМІ.

Стародавня споруда, якщо знахідка взагалі нею є, почала виступати з льоду.

Вчені поки відмовляються коментувати споруду, тому користувачі мережі висувають свої версії щодо об'єкта. Так, в Арктиці може танути стародавнє місто, навіть та сама Атлантида.

Або ж споруда - зовсім не сходи, а вентиляційна система бази інопланетян. До слова, уфологи давно підозрюють, що на території вікових льодів прибульці ведуть активну діяльність

Антарктида давно привертає увагу любителів паранормального і містичного. Раніше уфологи не мали можливості досліджувати континент, проте сучасні технології змінили стан речей.

Популярні новини зараз

Бій-розігрів перед Усиком і Джошуа закінчився плачевно: паралізованого боксера відвезли з рингу

Настя Каменських зайняла місце Каті Осадчої після пологів: розповість про весілля Alyona Alyona і "походеньки" Клопотенко

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Варто відзначити, що ця весна дуже багата знахідками для вчених і дослідників. Зовсім нещодавно виявили гігантські вири в океані, походження яких досі залишається загадкою, а зараз, під розтанувшими льодами Антарктиди, знайшли міст і шосе. Відразу було складно впізнати утворення, але, якщо подивитися уважніше, на гірській місцевості Південного полюса, можна помітити якусь дорогу.

Конспіролог зазначив, що довжина шосе дорівнює приблизно половині милі. З одного боку дороги можна помітити арку "під міст".

Фахівці вузького спрямування, використовуючи сервіс Google Earth вже не вперше знаходять щось таємниче і загадкове на території Антарктиди.

Разом з тим раніше стало відомо, що пінгвіни в Антарктиді крадуть технічне обладнання геологів, тим самим заважаючи латвійським полярникам проводити наукові дослідження.

Латвійські дослідники Яніс Карушс, Крістапс Ламперс і Маріс Криеванс, у середині лютого, прибули на острів Галинадез Аргентанского архіпелагу, де розташована українська полярна станція "Академік Вернадський". Вчені займаються вивченням внутрішньої структури арктичних льодовиків.

Вони сподіваються, що зможуть зібрати дані, які допоможуть зрозуміти процеси, що почалися в регіоні внаслідок зміни клімату.

Вчені досліджують грунт, який після аналізу буде повернутий в Латвію.

Корабель з українськими вченими повинен прибути на станцію наприкінці березня, після чого продовжиться спільна робота.

Трудовые будни учёных на станции "Академік Вернадський"

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що фотограф показав Антарктиду тоді і тепер.