Російський бізнесмен випустив рослинну олію "Новачок". Фермер представив публіці свою соняшникову олію під такою "оригінальною" назвою на сільськогосподарській виставці в Ульянівській області Російської Федерації.

Про це повідомляють російські ЗМІ. Етикетки пляшок прикрашені абревіатурою "КГБ" та цинічним слоганом "Продукти для довгого життя".

За словами виробника, таким чином він хотів "порадувати людей" і "підняти їм настрій". Він  сам придумав ідею і розробив дизайн пляшки. Фермер також виявив бажання постачати олію у Великобританію, мовляв, "нехай скуштують "Новачка".

Популярні новини зараз

Головне за ніч: "дуель" Зеленського з Гончаруком, долар по 10 і пенсійний хомут

В Україні задеруть пенсійний вік для жінок: терміни вже названо

Долар по 10: міжнародні експерти зробили приголомшливу заяву про реальний курс гривні

Київ у вогні: потужне полум'я охопило два будинки зі сплячими людьми, вижили не всі

Показати ще

Під час інтерв'ю російському каналу "новатор" заявив, що така ідея йому прийшла в голову тому,що він регулярно дивиться новини і йому дуже сподобалась така продукція і він вирішив її сам випускати.

А на запитання журналіста, де ж бізнесмен буде шукати споживачів-"скрипалів" прозвучала цинічна відповідь:
"Був би "Новачок", а скрипалі знайдуться".

Втім, не всі оцінили "гумор" бізнесмена. Багато користувачі російського сегменту визнали недоречним розміщувати назву хімічної зброї на харчових продуктах.

"Той самий момент, коли шалено соромно бути росіянином", - написав один з користувачів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", творець "Новачка" розповів, що насправді врятувало Скрипалів від смерті. Хімік Віл Мірзаянов, один із засновників речовини "Новачок", вважає, що застосовувати цю речовину в британському кліматі не мало сенсу. Її можна застосувати лише в умовах сухого клімату.