Німецька компанія Siemens погодилася повернути гроші за турбіни, котрі опинилися на території анексованого Росією Криму в обхід санкцій. Всю суму перерахують постачальнику назад.

Це підтвердив представник фірми в Арбітражному суді Москви.

"Ми всі прекрасно розуміємо, що означає визнання угоди недійсною. Обидві сторони повинні повернути все одержане назад. Я не розумію, чому відповідачі вважають, що заборона носить політичний характер. Це не політика", - сказав юрист.

Точна вартість угоди навіть у рамках судового процесу так і не була озвучена. Але за попередніми оцінками "Технопромекспорт" перепродавав турбіни ТОВ "Технопромекспорт" за 152,4 мільйона євро.

Популярні новини зараз

Погода 21 вересня підготує Україну до заморозків: пуховик або нежить

Щаслива Злата Огнєвіч несподівано відкрила секрети шоу "Холостячка": "З ким я тільки не була"

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

У Приватбанку не можна оплатити комуналку: українці не знають, куди бігти

Показати ще

У Siemens неодноразово наполягали на незаконності поставок на півострів – мовляв, турбіни були призначені виключно для проекту на території Тамані. Концерн підготував позов про анулювання контракту, а в "Технопромекспорт" запевняли: закупили все на вторинному ринку, провели модернізацію і нічого протизаконного у цьому нібито не вбачають.

Дивіться: турбіни Siemens потрапили до Криму в обхід санкцій

Як повідомляв портал "Знай.ua", скандал з турбінами Siemens, поставлених в Крим всупереч міжнародним санкціям, отримав несподіване продовження: уряд РФ відклав введення в експлуатацію Сімферопольської і Севастопольської ТЕС.