В Узбекистані заарештували Гульнару Карімову - старшу доньку колишнього президента країни Іслама Карімова. Раніше ЗМІ повідомляли, що вона померла наприкінці минулого року в результаті отруєння.

Відомо, що Гульнару Карімову звинувачують у шахрайстві, приховуванні іноземної валюти, порушенні митного законодавства, порушення правил торгівлі або надання послуг, підробці документів та легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом.

Донька колишнього президента, стверджує слідство, була членом злочинного угрупування, яке приховало близько 1,5 млрд доларів у Великій Британії, Франції, Німеччині, Швейцарії, Росії та Латвії.

Зазначається, що Гульнару Карімову взяли під варту, а прокуратура Узбекистану звернулась до вищезгаданих країн з проханням заарештувати активи.

Популярні новини зараз

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Палка Тіна Кароль задерла сукню і розсунула ноги – зводить з розуму

Укрзалізниця відправила українців на карантин, каси закриті: "Більше жодних квитків"

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Показати ще

Нагадаємо, у листопаді 2016 року Служба національної безпеки Узбекистану повідомила про смерть Гульнари Карімової. Її син спростував цю інформацію, заявивши, що матір перебуває під домашнім арештом.

Як повідомляв портал "Знай.ua", узбецькі спецслужби повністю ізолювали Гульнару Карімову, заборонивши їй спілкуватися з дітьми та користуватись інтернетом.