У мережі показали неофіційні вілли і палаци президента Росії Володимира Путіна, які оформлені на державних службовців або на його наближених. За документами, він володіє трьома резиденціями.

Відповідні знімки надали росЗМІ.

На південному березі анексованого Криму розташувалася недобудована вілла. Місця - дуже мальовничі. Спочатку, шикарне житло призначалося сім'ї екс-президента України Віктора Януковича, однак, після його втечі з країни будівництво заморозилась.

На даний момент його знову відновили. А новим господарем став чоловік, як не дивно, пов'язаний з найближчим оточенням Путіна. Місцева мешканка Олена Прокина вважає, що це царське житло за розміром більше, ніж палац Дитинства і юності в Севастополі, в якому навчаються 3,5 тис. дітей.

Вілла в Карелії

Вона побудована в лаконічному скандинавському стилі. Путін буває тут досить часто, так кажуть місцеві. Примітно, що вілла не зареєстрована в Росреєстрі, тому варто тільки здогадуватися, яка її площа та вартість.

Неподалік від цього палацу розташована ділянка в 900 га, оточений парканом. За деякими даними, лесозахватчиками є люди, пов'язані акціонером банку "Росія" Миколою Шамаловим. За версією ЗМІ, його син взяв дочку Путіна в дружини.

Вілла Селлгрена

Її називають "дачею Путіна". За деякими даними, російський президент відпочив там один раз. Ще в 2012 році її почали реконструювати, тому прохід до неї перекрили. У мережі з'явилися знімки інтер'єрів, показують всю розкіш. У будівництві брав участь екс-глава Виборзького району Георгій Порядин. Його пов'язують з кримінальним авторитетом Іллею Трабером.

Як повідомляв портал "Знай.uа", російський опозиціонер Олексій Навальний представив публіці секретну дачу Путіна – віллу Селлгрена. Територію зняли з висоти пташиного польоту. Вілла вражає наявністю вертолітного майданчика.


Дивіться відео Резиденції і палаци Путіна