Команда дослідників з Університету Торонто, Мельбурнського Університету і підрозділу IBM у Австралії навчили нейронну мережу генерувати сонети у стилі Вільяма Шекспіра.

Як повідомляє Народна правда з посиланням на Dailyexcelsior, нейромережа під назвою Deepspeare проаналізувала 2700 сонетів Шекспіра з безкоштовною цифрової бібліотеки і навчилася створювати власні, наслідуючи стилю поета.

Крім того, сонети нейромережі вивчили експерти у області англійської літератури, і вчені відзначають, що деякі тексти машини краще, ніж у Шекспіра, так як ІЇ більш точно дотримується розмір пятистопного ямба і підбирає рими.

Популярні новини зараз
Боргів не обібратися, якщо забудете про це: українцям нагадали про важливу процедуру Переказ з картки на картку будуть жорстко контролювати: як можуть заблокувати картку Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили" Нова смертельна хвороба набирає обертів - "корона" допомогла їй обійти імунітет
Показати ще

Правда що стосується змісту, то тут у машини трохи проблеми. Також у текстах машини зустрічаються граматичні помилки.

Цікаво, що попередня нейромережа, створена програмістом Заком Туттом, написала шосту частину саги “Пісня льоду і полум’я”, за якою знятий культовий серіал “Гра престолів”, замість її автора — американського письменника Джорджа Мартіна.

Нагадаємо, російський співак і депутат Держдуми РФ Йосип Кобзон, який понад 10 років бореться з раком і нещодавно потрапив до реанімації, був виписаний з лікарні.

Як повідомляв Знай.ua, якби хтось зустрів випадково під час літньої відпустки Альбіну Джанабаєву, навряд чи впізнали б у ній колишню солістку популярного гурту "ВІА Гра". Артистка дуже змінилася, при чому судячи з усього не тільки зовні.

Також Знай.ua писав про те, що Азія вміє дивувати, як приємно, так і не дуже. Мабуть, флагманом різного роду тілесних утіх є Японія. Пересічному європейцю деякі традиції цій частині світу здаються абсолютно дикими, але для азіатів вони є невід'ємною частиною культури.