Мешканців столиці Південного Уралу (Росія) не на жарт перелякала чорна хмара, яка насувалася на Металургійний та Тракторозаводський райони.

Як стверджують очевидці, із вікон їх будинків видно випари, котрі йдуть від промислових підприємств: ті працюють попри оголошення про несприятливі метеоумови.

Дехто навіть закликає звертатися зі скаргами у всі можливі інстанції: МНС, Росприроднагляд, Росспоживнагляд, міністерство екології.

"Люди, давайте не будемо сидіти склавши руки, давайте їх дістанемо, тоді вони почнуть щось робити ... Вам, що, грошей на телефоні шкода? А вдихати таке повітря не шкода себе? Нас тут багато, якщо кожен хоч раз в день буде здійснювати дзвінок, це вже щось ... Треба їх дістати, потрібно кожен день нагадувати про себе! Ми мовчимо, вони думають, що все у нас добре ... Ось номери, хоч один дзвінок в день, потрібно просто зателефонувати і поскаржитися на викиди, на погане самопочуття, що дихати нічим ... Ми заслуговуємо на те, щоб дихати свіжим повітрям ... ", - звертається до мешканців Челябінська Анастасія Яцковська.

Популярні новини зараз

Оля Цибульська показала, як пробилася в шоу-бізнес "через ліжко"

Юля "Зайка" зважилася на перше побачення після "Холостяка": "Хочу"

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Солістка GO_А Катерина Павленко чесно розповіла Катерині Осадчій про стосунки з Maneskin: "Роман з фронтменом"

Показати ще

Цікаво, що одразу після таких повідомлень у мережі з'явилася офіційна звітність про "реалізацію додаткових заходів, спрямованих на поліпшення екологічної ситуації". На підприємстві, де зафіксували невідомі викиди, саме у той час ліквідовували майстерні, гаражі, виробничі приміщення, які вийшли з експлуатації, а всю площу повинні були віддати під озеленення.

Слід відзначити, що кілька місяців тому недалеко звідси сталася аварія на заводі "Маяк". Розповсюдження радіації схвилювало всю Європу, мова йшла про рутеній-106, котрий дістався Німеччини, Італії, Австрії, Швейцарії, а пізніше – південних регіонів України.

Дивіться: смог у центрі Челябінська

Як повідомляв портал "Знай.ua", Пентагон розкрив всю правду про НЛО.