Німецького велогонщика Яна Ульріха примусово відправили на лікування в психіатричну лікарню. Про це повідомляє портал spiegel.de.

Причиною цього стала неадекватна поведінка спортсмена. Протягом тижня Ульріх встиг бути замішаним у двох скандалах. Велогонщик заліз в будинок свого сусіда і напав на нього. Пізніше Ульріх напав на повію. При цьому він був під впливом алкоголю і наркотиків. Жінці довелося викликати поліцію, але спортсмен чинив опір арешту.

Через це Яна Ульріха відправили в психіатричну клініку. Там велогонщик повинен пройти курс лікування.

Раніше повідомлялося, що Ходок Мар'ян Закальницкий завоював першу золоту медаль збірної України на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в Берліні. Українець вибився в лідери після перших 30 км дистанції, зумів зберегти за собою перше місце і подолав 50 км за 3:46:32 години, випередивши чинного чемпіона Олімпійських ігор словака Матея Тота на 55 секунд.

Боржникам за комуналку приготували болісне випробування: юрист розповів, до чого готуватися Навіть терти не доведеться: як почистити килим копійчаними засобами Громадський транспорт подорожчає для всіх, окрім пенсіонерів: скільки доведеться платити з 1 травня Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру

Таким чином, Закальницкий вперше у своїй кар'єрі завоював медаль континентальної першості.

Також стало відомо, що Українська велогонщиця Олена Старікова завоювала срібну медаль чемпіонату Європи в гіті на 500 м (індивідуальна велотрековая гонка на час). Старікова показала час 53, 582 секунди. Перше місце дісталося представниці Росії Дар'ї Шмельова (33,285), третє – німкені Маріам Вельт (33,600).

Це друга медаль для Старикової на цьому ЧЄ. Раніше вона в парі з Любов'ю Басової виграла срібло в командному спринті на велотреку.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", українська бігунка Наталія Прищепа завдяки перемозі на чемпіонаті Європи в бігу на 800 м стала першою в історії спортсменкою, яка змогла захистити титул чемпіонки Європи на цій дистанції.

Українка до старту змагань перебувала в статусі чинної чемпіонки Європи, так як на рахунку уродженки міста Рівного була перемога на чемпіонаті Європи в Амстердамі в 2016 році

Нагадаємо, четверта ракетка світу українка Еліна Світоліна рекламує свою батьківщину як може. Фото з мальовничими краєвидами, судячи з геотегам Одеси, з'явилося в Instagram-акаунті спортсменки.