2 березня парламент Вірменії визначився з новим главою держави. Президентом став Армен Сарґсян.

Про це повідомляє "Радіо Свобода".

За 64-річного Сарґсяна проголосували 90 депутатів, 10 були проти й один утримався.

Сарґсян є колишнім прем’єр-міністром Вірменії, а до голосування за його кандидатуру був послом у Великій Британії.

Серж Сарґсян з наступником Арменом Сарґсяном

Популярні новини зараз

Розлучення, блуд, секс під час вагітності і зради: батюшка пояснив, що насправді забороняє Біблія

Зірка "Вагітна в 16" трагічно пішла з життя, через 4 місяці після загибелі коханого: "Пам'ятайте і моліться..." 

"Синій" мужик заснув на залізниці при -18 і не прокинувся, коли над ним проїхав поїзд: святкує другий день народження

Померла зірка серіалу "Клон" - боролася з онкологією 30 років: "Нехай Бог прийме з величезною кількістю світла"

Показати ще

Новий президент є наступником попереднього Сержа Сарґсяна, який, за словами лідерів опозиції, може очолити уряд Вірменії і продовжувати контролювати владу. Серж Сарґсян очолював пост президента Вірменії з 2008 по 2018 рр, виступав від Республіканської партії.

Нагадаємо, Вірменія у 2015 році форму правління. Держава з напівпрезидентської стала парламентською республікою. Відтепер президента обирає парламент, всенародне голосування скасували. Крім того відтепер глава Вірменії позбавлений права вето.

Раніше ми писали, що на засіданні Парламентської асамблеї Чорноморського економічного співробітництва, яке проходило в Києві, спалахнув скандал – вірменська делегація покинула зал засідань. Як пізніше пояснили представники Вірменії, вони зробили це на знак протесту через відкриту образу. Вони заявили, що їх представника делегації не запросили на обговорення одного питання.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Вірменія не пустила на свою територію журналістів з України. Представників мас-медіа розвернули на кордоні, посилаючись на дані РФ, де ждеться, що ці журналісти знаходяться у "чорному списку".

Президент України Петро Порошенко розкрив свої амбітні плани на майбутні вибори. Глава держави тримав інтригу на питання про те, чи буде балотуватися на наступний термін, однак натякнув, що з України нікуди не дінеться. На запитання про те, що він планує робити у разі, якщо програє на виборах, президент заявив: "Я не програв ще у своєму житті жодної виборчої кампанії".