Російські соціальні мережі "ВКонтакте" і "Однокласники" не будуть публікувати рекламу путінської "Єдиної Росії", на якій розміщена фраза "партія президента". Для використання цього гасла вони вимагають документального підтвердження підтримки Володимира Путіна.

Цю інформацію повідомила інтернет-газета Znak, посилаючись на власні джерела в одному з виборчих штабів. Відомо, що регіональні вибори пройдуть в Росії 9 вересня.

"Ми надіслали в Mail.ru (компанія-власник "ВКонтакте" і "Однаклассники". — Ред.) наші рекламні ролики. Вони вже щосили йдуть на регіональних телеканалах. І несподівано отримали категоричну відмову. Природно, ніяких офіційних документів про підтримку партії Путіним немає. Та вони й не вимагаються за законом. Ми не використовуємо фото або відео з президентом. Лише саме слово "президент", — заявило джерело.

Крім того, за словами співрозмовника видання, саме цей слоган повинен був принести успіх партії, так як зараз рейтинги "Єдиної Росії" досить низькі.

Нагадаємо, що в порту бельгійського міста Гент поліція перехопила близько двох тонн кокаїну. Так у Бельгії знайшли наркотики, загорнуті в пакети з логотипом найбільшої російської політичної сили "Єдина Росія".

"Всього ми знайшли 1903 пакету, в кожному близько кілограма кокаїну. Тобто, тут знайдено майже дві тонни кокаїну – найбільший вантаж, який ми знаходили в Генті", - розповів представник поліції Патрік Виллокс. Контейнери, де був захований наркотик, прибутку з Бразилії. "Щодо вартості вантажу на чорному ринку вона становить близько ста мільйонів євро", - заявив Виллокс.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", голова Оленинского району Тверської області, член правлячої партії "Єдина Росія" Олег Дубов урочисто відкрив дорожній ліхтар у селищі Холмец.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що президентом Російської Федерації в 2024 стане телеведуча Ксенія Собчак."Співрозмовник" повідомляє про те, що політтехнолог і публіцист Станіслав Бєлковський висловив таке припущення.