Ми мало що знаємо про Північну Корею. Про цю найзакритішу країну неохоче пишуть ЗМІ та допитливим туристам і журналістам на територію КНДР шлях закритий. Втім, усе, що потрапляє в поле зору преси, звісно ж, привертає до себе увагу в усьому світі. Останнє унікальне відео про КНДР, яке опублікували в мережі, не стало винятком.В рамках проекту DPRK360 для створення країні відкритого іміджу зняли відеоролик. На кадрах Північну Корею показали з висоти пташиного польоту, - повідомляє Medialeaks.Запис дозволили зробити сінгапурському фотографу. Він зняв на відео столицю Північної Кореї з повітря.Північна Корея з висоти пташиного польоту

Ядерний полігон КНДР вперше відвідали представник сусідньої країни

Вперше за всю історію існування КНДР офіційний Пхеньян дозволив журналістам з Південної Кореї відвідати свій ядерний полігон. Коли саме впаде північнокорейська "залізна завіса", точно не зазначено. Втім, у відомстві підкреслили: кореспонденти з багатьох країн, за винятком Південної Кореї, вже прибули в портове місто Вонсан КНДР, де очікують тур до ядерного полігону.

Зустріч Трамп та Кім Чен Ина

Незважаючи на заяви в Пхеньяні і Вашингтоні про ймовірність перенесення зустрічі між президентом США Дональдом Трампом і лідером КНДР Кім Чен Ином, Вашингтон продовжує опрацьовувати можливість проведення цього саміту 12 червня в Сінгапурі. Наближені до американського лідера наголошують: міжнародні партнери, в тому числі Китай, і надалі зберігатимуть тиск на КНДР для того, щоб мирні переговори принесли результат.

Дивіться: Кім Чен Ин випробував найпотужнішу зброю КНДР

Як раніше повідомляв "Знай.ua", у США заговорили про високу імовірність скасування історичної зустрічі глав держав президента сполучених Штатів Дональда та лідера КНДР Кім Чен Ина.

Також ми писали про те, що представники двох Корей знову організують переговори щодо виконання раніше досягнутих домовленостей між країнами.