У столиці Вірменії Єревані з 12:00 неділі, 29 квітня, поновилися мирні акції протесту. Про це повідомляє лідер опозиції Нікол Пашинян напередодні на мітингу в Ванадзорі, передають Новини-Вірменія.

Він додав, що всі масові акції, які були припинені у вірменській столиці на два дні, в неділю повинні відновитися з подвоєною силою. Пашинян закликав блокувати всі вулиці в місті, а також під'їзди до Єревану.

З 12:00 на вулиці вийшли студенти, які рухаються від одного вузу в інший, закликаючи прихильників народного руху приєднуватися до акцій.

Студентство ходою йде від Єреванського державного університету в сторону розташованих в центрі міста вузів, в тому числі, Єреванського державного медичного університету, Єреванського державного політехнічного університету, Вірменського аграрного університету, Єреванського державного лінгвістичного університету. Кінцевий пункт маршруту - площа Республіки.

Популярні новини зараз

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Сімейна пара 22 роки живе в каналізації - очевидці зайшли в житло і обімліли

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

На Тернопільщині раптово помер янгол у білому халаті, Україна ридає: "Господь прийме його світлу душу"

Показати ще

Пашинян повідомив також, що о 16:00 всі підходи до Єревану повинні бути розблоковані, щоб жителі районів змогли потрапити в місто на мітинг, який відбудеться на площі Республіки о 19:00.

Сам він має намір о 17:00 почати ходу від площі Франції в центрі Єревана, яка також завершиться на площі Республіки.

Раніше "Знай.uа"  писав про те, що через призначення колишнього президента Вірменії Сержа Саргсяна на посаду прем'єр-міністра у країні почались масові акції протесту. 23 квітня Саргсян, який пробув на посаді прем'єр-міністра Вірменії менше тижня, подав у відставку.