Правоохоронні органи Санкт-Петербурга затримали трьох школярів, коли ті закликали проігнорувати президентські вибори в Росії. Про це повідомляють РосЗМІ.

Згідно з інформацією, школярі роздавали перехожим листівки з написом: "Страйк виборців". Її оголошував політик Олексій Навальний після відмови Центральної виборчої комісії в реєстрації кандидата на президентський пост.

У відділенні школярі віддали поліцейським останні листівки. Двом з них ще немає 17, третя дівчина також взяти участь у виборах не зможе.

Нагадаємо, російська і колись українська телеведуча Катерина Варнава, якій заборонили в'їзд до України після незаконних гастролей у Криму, похвалилася в Мережі знімком пікантної фотосесії ,на якому зображена оголеною і в масивній перуці.

Крім того, в Києві обладнали десяток місць для занурення в крижану воду на релігійне свято Хрещення.

Популярні новини зараз
Світло по 15 гривень за кіловат: тарифи на електроенергію стрімко зростуть Стягнення боргів за новими правилами: коли можуть забрати житло Пенсії зростуть залежно від стажу: кому ПФУ нарахує бонуси Замість молоді підуть пенсіонери: як зміниться мобілізація
Показати ще

Дивіться сюжет про РФ

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", дівчинку на прийомі заразили страшною хворобою.