Убитий трьома дочками москвич Михайло Хачатурян сексуально домагався їх, а молодшу доньку вивозив до лісу і практично катував. Про це російським ЗМІ розповіла мати сестер Хачатурян Аурелія Дундук, яка дізналася про жахи життя своїх дочок тільки після вбивства їх батька. Вона присутня на допитах своєї неповнолітньої дочки Марії як офіційний представник.

"Мені сестри чоловіка говорили, що все добре. Міша дочок не ображає, стосунки налагодилися. Самі дівчатка теж не говорили мені нічого, берегли... Я навіть не знаю, як тепер з цим жити? Ніколи не думала, що Михайло зі своїми дітьми таке міг робити", - розповіла вона.

Як розповіла Марія Хачатурян, батько постійно викликав до себе в кімнату одну із старших сестер.

"Те, що вона розповідала про себе і про спроби зґвалтування, було пару років тому, як я зрозуміла. Бабуся, мати Михайла, ще жила з ними, а мене не було вже там. Батько покликав Марію до себе, двері закрив. І сказав, що у нього нібито простатит, і вона повинна йому допомогти... Марія відмовилася, вона заявила, що це брехня і простатит лікується не так взагалі. Він почав лаятися, але молодша не погоджувалася. Потім батько посадив її в машину і повіз кудись, домашнім сказав, що в кафе. А насправді в ліс. Там прив'язав і буквально катував її, змушував зробити це. Дістав ніж і провів ним по шиї. Не глибоко, а так, щоб кров пішла. Слід у Марії досі залишився. Але дівчина все одно не погоджувалася. Він залишив її в цьому лісі і поїхав. Ближче до ночі він її забрав", - розповіла Аурелія Дундук.

За словами жінки, її чоловік злякався того, що бабуся постійно дзвонила і питала, де Марія.

"Після цього він деякий час не викликав її до себе в кімнату. Може ще й тому, що вона неповнолітня, боявся все ж. Зі старшими дівчатами він робив, що хотів", - додала вона.

Як відомо, 29 липня в Москві три сестри 17, 18 і 19 років завдали своєму батькові Михайлу Хачатуряну більше 30 ударів ножем в області шиї і грудей. Вони атакували його, коли він дрімав у своєму кріслі-качалці. Намагаючись врятуватися, Хачатурян дійшов до сходової клітини, де і помер. Пізніше в мережі з'явилося відео з камер спостереження в під'їзді.

За словами знайомих дівчат, вбитий фактично тримав сестер в ув'язненні, регулярно бив, а також сексуально домагався. 2 серпня Останкінський суд Москви заарештував сестер Хачатурян терміном до 28 вересня.

Нагадаємо, момент після вбивства Михайла Хачатуряна потрапив в поле зору камер відеоспостереження.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що мати сестер-вбивць розповіла, як все починалося.

Також "Знай.uа" писав, що у справі сестер-вбивць замішані копи.