Президент Білорусі Олександр Лукашенко розповів, як він тестував електрокар Tesla.

"На ньому можна з будь-якою швидкістю їхати. Чесно зізнаюся: проїхав 280 км/год і злякався, що він може злетіти. Літак злітає і сідає з такою швидкістю. Дуже хороший автомобіль", - сказав президент.

Однак The Village засумнівався в правдивості слів Лукашенка. "Tesla Model S в топової комплектації P100D має максимальну швидкість лише в 250 км/год по документації. А реальні тести падіння крутного моменту зі збільшенням швидкості, проведені в США, показали, що на рівній поверхні розігнати цю машину більш, ніж до 230 км - вельми проблематично", - зазначають фахівці.

Також після поїздки Лукашенко заявив, що білоруські вчені будуть займатися виробництвом електрокарів.

Популярні новини зараз

Роман Свечкоренко розкрив таємницю творців "Холостячки": не підпускали до Злати Огнєвіч до фіналу і приховали розлучення

Катя Осадча засумувала через маленького сина від Юрія Горбунова: "Так швидко росте"

Найважливіша молитва на день Введення в Храм Пресвятої Богородиці: просіть у Діви Марії допомоги і захисту

"Мій розум підірваний": жінка приголомшила мережу курйозною ілюзією, схожою на "причандал"

Показати ще

"Нам треба їх проводити. Я розраховую на китайців, що вони на Geely паралельно разом з нами зможуть створити електромобіль", - сказав президент.

Лукашенко про електромобілі

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Білорусь вирішила не відставати від нових тенденцій в автомобільному світі, де все популярнішими стають екотехнології, і представила електромобіль власного виробництва. Презентували білоруську новинку на полігоні для випробувань мобільних машин Об'єднаного інституту машинобудування Національної академії наук.