США "рішуче засуджують" випробування північнокорейських балістичних ракет. КНДР за місяць провела вже два запуски, а відповідальність за наростання глобальної загрози лежить на Росії та Китаї.

Про це повідомляється в офіційній заяві Держдепартаменту США. Зазначається, що КНДР порушує міжнародне законодавство та численні резолюції Ради Безпеки ООН, що відображають волю світової спільноти.

У Держдепі закликали держави "зайняти тверду позицію щодо Північної Кореї". У відповідь на порушення необхідно підтримувати і зміцнювати санкції ООН, щоб Пхеньян гостріше відчув їх наслідки й згорнув нарощування ядерного потенціалу.

У заяві підкреслюється, що "Росія і Китай несуть особливу відповідальність за зростаючу загрозу регіональній і глобальній стабільності". Зазначені країни тісно співпрацюють в економічному плані з північнокорейським режимом, що й дозволять КНДР активно розвивати свою ядерну програму.

У Держдепі підкреслили, що США виступають за створення без'ядерної зони на Корейському півострові і припинення ворожих дій з боку КНДР.

Популярні новини зараз

На Львівщині помер священик, парафіяни у сльозах: "Поцілований Богом"

Наташа Корольова слізно просить про допомогу: атрофія рук і ніг, часу обмаль

Семчишин влаштує в Хмельницькому велику чистку, полетять голови: "Більше половини"

Українець потрапив у страшну біду в Чехії, дружина сивіє від горя: "Допоможіть"

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, КНДР провела випробувальний запуск балістичної ракети. Вона впала поблизу Японії.