Якщо почнеться військовий конфлікт, російський флот не зможе захистити країну. З такою заявою виступив доктор військових наук, капітан першого рангу Костянтин Сівков.

Російський військовий експерт звернув особливу увагу на те, що у морського флоту РФ немає достатньої кількості "повноцінно боєздатних кораблів дальньої морської і океанської зон". Про це Сівков розповів у російському виданні "Військово-промисловий кур'єр".

При проведенні операції в Сирії стало очевидним, що корабельна ударна група російського ВМФ, до складу якої входило в кращому випадку дві-три одиниці основних класів - крейсер, великий протичовновий і сторожовий корабель, мала вкрай низький рівень готовності до масштабних морських операцій.

За словами Сівкова, пуски "калібру" в ході сирійської операції "були тільки епізодичними, їх застосовували залпами з великими інтервалами, що вимірювались тижнями і місяцями", що підтверджує факт відсутності в Росії достатніх запасів даних ракет.

"Російський флот показав, що він може вирішувати покладені на нього завдання в повному обсязі, проте наразі тільки в дуже обмежених за масштабом локальних війнах і збройних конфліктах", - запевнив він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", чергова ганьба Роскосомоса порвала мережу - нещодавно запущений ангольський супутник раптово перестав виходити на зв'язок.