Російська історія багата правителями, які знищували свій власний народ, тому нинішньому лідеру Володимиру Путіну є, у кого повчитися.

Таку думку висловив блогер Олег Чеславскій на "Обозревателе". Він зазначив, що на вшануванні "Тисячоліття Росії" не знайшлося місце Івану Грозному.

Блогер згадав, що при Сталіні розпочалася програма з повної реабілітації Грозного. "Саме за часів Сталіна почали масово випускатися не тільки фільми і книги про Івана Грозного, а й стала пропагуватися ідея про те, що опричнина - це здорове явище, що воно благотворно вплинуло на ситуацію в країні", - упевнений Чеславскій.

Також він упевнений, що Петро був такою ж маніяком, ніж Грозний. Хоча на відміну від Грозного, він виправдовував свої звірства проти своїх вірно чи не зовсім вірно підданих тим, що вони звірі.

Швидше за все, нинішній президент Володимир Путін намагається реабілітувати тиранів минулого. При цьому акцентується увага на Сталіна і Грозного, а Петра Першого через його прозахідних настроїв часто забувають.

Популярні новини зараз

Куряча домашня ковбаса швидкого приготування: простий рецепт з натуральних продуктів

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Студія "Квартал 95" оголосила про завершення свого проекту: сьогодні ввечері

"Холостяк" Заливако вперше побачить дівчат без тонни макіяжу: "Я офігів!"

Показати ще

"Тому прославлення нелюдської жорстокості деспотичного режиму Сталіна і Грозного стали так популярні на Московії зараз. Сила, страх і жорстокість оспівуються як найвищі цінності і виставляються як необхідні умови для побудови" сильної держави "," вставання з колін ", - упевнений блогер.

При цьому страшно те, що риторика Путіна зрозуміла всім росіянам і вони з цим згодні. "Реально росіяни не просто відчувають симпатію до своїх катам і вертухаям. Вони не просто виправдовують їх дії, а й готові ними пишатися", - підсумував Чеславскій.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що американська компанія Bethesda Softworks анонсувала вихід чотирьох доповнень до популярного шутера Wolfenstein II: The New Colossus, події якого розгортаються під час Другої світової війни.