Комерційний директор НАК "Нафтогаз" Юрій Вітренко в Twitter заявив, що в разі, якщо ПАТ "Газпром" на виплатить НАК "Нафтогаз" $2,56 млрд, то європейське майно російської компанії буде продаватися на аукціонах.

"Якщо Газпром не заплатить, тоді, відповідно, їх активи, які заарештовують по всій Європі, будуть реалізовуватися на аукціонах і ми повинні отримувати гроші від реалізації цих активів на аукціонах", - повідомляє Вітренко.

В Швейцарії судові виконавці виробляють дії з арешту акцій проектних компаній морських газопроводів "Північний потік" і "Північний потік-2". П'ятого червня голландський суд задовольнив клопотання щодо арешту часткою ПАТ "Газпром" в його голландських дочірніх компаніях і заборгованості цих дочірніх компаній.

Одночасно з цим Апеляційного суду округу Свеа призупинив виконання рішення Стокгольмського арбітражу щодо спору між Газпромом і Нафтогазом у рамках контракту на транзит газу.

Популярні новини зараз

Хлопчика змусили скупатися у крижаній ополонці при -26: дитина виривалася і плакала, але мама була невблаганною

Ті самі кадри з Тіною Кароль, коли зірка вийшла на сцену після новини про загибель коханого: "Це не кінець..."

Анастасія Волочкова розкрила страшну таємницю про неповнолітній інтим в балеті: "*буть з 14 років"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

В Газпромі повідомили, що рішення суду позбавляє НАК "Нафтогаз" підстав для спроб арешту активів російської компанії за кордоном.

18 червня Нафтогаз направив подання до апеляційного суду округу Свеа з метою розблокувати процедуру примусового стягнення боргу з російської компанії в рамках виконання рішення Стокгольма.

Дивіться: Газпром домігся призупинення виконання рішення Стокгольмського арбітражу

Як повідомляв раніше портал "Знай. ua" державний "Нафтогаз" звернувся до Стокгольмського арбітражу з позовом, в якому просить переглянути тариф на транзит за контрактом з російським "Газпромом".

У прес-службі компанії повідомили, що "Нафтогаз" зажадав переглянути тариф з березня 2013 року. Українська компанія оцінила свої фінансові вимоги 11,58 млрд доларів, не рахуючи відсотків.