Офіційний додаток відеосервісу YouTube для мобільних пристроїв на операційній системі Android видає помилку, коли користувачі намагаються знайти відеозаписи і акаунти зі згадуванням Олексія Навального та інших опозиційних політиків. З такою проблемою зіткнулися користувачі в Росії.

Про це повідомляють російські ЗМІ. З подібними проблемами зіткнулися жителі багатьох міст Росії. При спробі набрати в пошуку запити "навальний" або "навальний live" пошук видає помилку. Але якщо набрати в пошуковому рядку прізвище опозиційного політика з помилкою додаток шукає відеозапис і виправляє написання прізвища.

Аналогічна ситуація склалася з акаунтами декількох ЗМІ, а також опозиційних політиків і блогерів. В iOS-версії додатка YouTube всы три запиту знаходяться як при написанні з великої, так і з маленької літери.

Популярні новини зараз

Найкрасивіша спортсменка Дар'я Білодід вся в кислотному прогулялася в порожньому лісі: "для душі"

Олександр Пікалов розлучився з дружиною, а Степан Казанін влаштував своїй "медовий місяць": як живе найміцніша пара в Кварталі 95

Melovin поскаржився на Ілону Гвоздьову після скандалу на "Танці з зірками": "Чекали її по 6 годин..."

Роман Свічкоренко зустрічався з Тіною Кароль задовго до "холостячки" Злати Огнєвіч: "Так собі хлопчик"

Показати ще

При пошуку перерахованих вище запитів через VPN-сервіс з адреси в США, то усі вони будуть показані нормально. Російські журналісти направили запит в компанію Google відносний помилки в роботі їх застосування. Але її представники поки не прокоментували причини такого збою.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, російський опозиціонер Олексій Навальний вирішив вивести мітинги в Росії на новий рівень. Він організував їх у віртуальному просторі.