Найбільшу в світі статую Ісуса Христа в місті Свебодзін Польщі позбавлять антени, яка роздає Інтернет. Причина цього – поранені почуття людей, особливо – віруючих. Про це повідомляють ЗМІ.

У церкві вважають, що антени на верхівці статуї можуть поранити почуття людей, під особливим впливом знаходяться віруючі люди.

Священик парафії Божого Милосердя в Свебодзині Ян Романюк замовив демонтаж антени на найближчі дні, але не пізніше 10 травня.

У 2016 році прихід уклав договір на безоплатне використання простору на фігурі Ісуса Христа, де встановили пристрої для передачі Інтернет-сигналу. В обмін прихід отримав безкоштовний візуальний моніторинг статуї і доступ до широкосмугового Інтернету. Ніяких інших вигод представники церкви не отримали.

Популярні новини зараз

Лілія Ребрик обійняла білявого красунчика і підказала секрет солоденького - "Без напрягу"

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" показав лисицю з людською головою: "Складно повірити"

Григорій Решетник змусив Юлю "Зайку" віддати побачення з "Холостяком" Джесіці

Королева Єлизавета II, перед похоронами, подарувала принцу Гаррі шматочок дерева: старший брат чекає пояснень

Показати ще

Завдяки установці обладнання паломники та туристи, які знаходилися поряд із фігурою Христа, також могли користуватися Інтернетом.

Раніше журналісти за допомогою апарата виявили десятки передавачів Інтернет-сигналу, захованих у короні статуї Ісуса Христа. В Інтернет-компанії повідомили, що встановлення передавачів було ідеєю парафіяльного священика.

Нагадаємо, в Мережі з'явилося відео, на якому жінка в російському Білгороді звертається до зграї голубів із переконливим проханням молити Бога про прощення.

"У Білгороді бабця просила голубів молитися Богу. Православні зовсім поїхали", - пишуть на каналі.

Жінка звертається до голубів ласкавим "дорогі мої гулички" з переконливою вірою в те, що у пернатих неодмінно вийде допомогти людству молитвами до Бога "заради спасіння".

Крім того, український центр економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова нещодавно влаштував соціологічне опитування, щоб дізнатися ставлення суспільства до релігії.

За його результатами, близько третини громадян (28,7%) відносять себе до Української православної церкви Київського патріархату, і лише 12,8% - до УПЦ Московського патріархату.

Дивіться сюжет про церкву

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", Філарет розкрив українцям секретики Єдиної церкви.