Як повідомляється, сестри Хачатурян, які зарізали рідного батька в Москві, зверталися в поліцію два роки тому після побиття і спроби зґвалтування з боку загиблого.

За словами члена СНК Москви - Павела П'ятницького, ніяких дій з боку правоохоронців до Михайла тоді застосовано не було.

Крім того, він додав: "У зв'язку з побиттям і спробою згвалтування вони викликали поліцію. Це було близько двох років тому. Після цього їх батько знову побив".

П'ятницький стверджує, що Михайлу Хачатуряну тоді вдалося якимось чином залагодити інцидент, оскільки ніяких дій з боку правоохоронців до нього застосовано не було. Член СНК додав також, що після всього пережитого дівчинки емоційно виснажені і потребують допомоги психологів.

Популярні новини зараз

Новий прожитковий мінімум: скільки українці почнуть отримувати пенсій, зарплат та соцвиплат з 1 грудня

Доведеться мазати маргарин? Українцям розкрили очі на нові цінники вершкового масла, до кінця року піднімуть ще на 15%

В Україні втричі виростуть ціни на олію, експерти підрахували, скільки коштуватиме найважливіший продукт після хліба

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

До слова, сестри Хачатурян, які вбили свого батька, розповіли журналістам подробиці того, як чоловік знущався над ними.

Зараз старша Христина не встає з ліжка – у неї сильно поранена нога, середня Ангеліна з сильним порізом на зап'ясті, а молодша Марія вся в сльозах.

"Дівчатка в різних камерах містяться, але всі говорили нам про одне й те ж. Кожна розповідала все нові подробиці їх життя в отчому домі. Це, звичайно, жах", – розповів секретар спостережної комісії Москви Іван Мельников.

18-річна Ангеліна розповіла, що батько не дозволяв дівчатам навіть відвідувати школу.

"За цей рік Маша була в школі 7 разів, ми підрахували. Батько нікуди нас не відпускав, щоб ніхто не бачив синців і побоїв. Скільки я себе пам'ятаю, він нас бив завжди. У нього вдома було стільки зброї. Пістолет, револьвер якийсь, дробовик. Біти, ножі. Скільки разів він погрожував вбити", – розповіла вона.

За її словами, звертатися до правоохоронців було безглуздо.

"Один раз у нас вдома був поліцейський, тато наставив на нього дробовик і сказав: "Зараз вистрілю". Навіть відеозапис цього була, але потім її чомусь видалили і все зам'яли", – пояснила Ангеліна.

У школі, додала дівчина, ніхто не звертав уваги на синці і побої, і на те, що сестри пропускають уроки.

Як розповіли сестри, маму Михайло Хачатурян вигнав з будинку 2,5 роки тому. До цього вона була з ними, і він її бив ще сильніше, ніж дочок.

Вся їхня квартира була під відеоспостереженням:

"Тато пив якісь заспокійливі таблетки. Він багато разів лікувався у психіатричній лікарні", – додала Ангеліна.

"Він вимагав, щоб ми постійно були поруч і приходили за першим його покликом. У нього був спеціальний дзвіночок, він у нього дзвонив і хто-небудь з нас трьох миттєво мусила підбігти до нього, хоч вдень, хоч вночі. Води принести, їжі і різне інше...", – розповіла Христина.

Ні в однієї з сестер Хачатурян немає адвоката. Тільки ті, що призначив суд. Що і як буде далі, ні одна з дівчаток навіть не розуміє.

Нагадаємо, три дочки вбили свого 57-річного батька в Москві. За цей злочин дівчатам загрожує до 15 років позбавлення волі. Відомо, що він довго фізично і морально знущався над своїми доньками.

Як повідомляв Знай.ua, убитий в Москві своїми дочками Михайло Хачатурян мав при собі візитки начальника юридичного відділу ФСБ на своє ім'я.

Також Знай.ua писав про те, що у Черкаській області затримали рома, якого підозрюють у зґвалтуванні та побитті до смерті жінки. Хлопцю всього 13 років.