ЗМІ: Трамп намагається відвести підозру слідчих

поділитись
ЗМІ повідомляють про щонайменше 18 нерозкритих дзвінків, е-мейлах між офіційними особами та близьким оточенням Трампа і Путіна

Щонайменше вісім урядових органів, а також ЗМІ у всьому світі наводять довідки про президента Трампа і його оточення, змушуючи президента США оголосити себе жертвою «полювання на відьом» і затягнути Білий дім в котел взаємних підозр. Про це пише канадське видання Macleans в матеріалі, присвяченому встановленню зв'язків між Трампом і Кремлем в період президентської гонки в США.

«ФБР розслідувало участь у виборах Трампа ще до листопадових виборів. Після того, як Трамп звільнив директора ФБР Джеймс Комі, заступник директора Ендрю Маккейб повідомив журналістам у березні, що розслідування триватиме. Звільнення стало причиною призначення спеціального адвоката, колишнього директора ФБР Роберта Мюллера для встановлення втручання Росії у вибори 2016 року, включаючи можливі зв'язку з кампанією Трампа», — пише Macleans.

Видання повідомляє про щонайменше 18-ти нерозкритих дзвінках, е-мейлах текстових повідомленнях між офіційними особами та близьким оточенням Трампа і Путіна. Ця інформація була встановлена в результаті журналістських розслідувань, одне з яких провело агентство Reuters (Великобританія).

«Одним із контактів був Віктор Медведчук, український олігарх; Володимир Путін хрещений батько його дочки», — цитує британців канадське видання.

Незважаючи на те, що сам Медведчук заперечує навіть можливість подібних контактів, переконуючи в тому, що незнайомий ні з ким з оточення Трампа, журналісти з Blestingnews стверджують, що кум російського президента «глибоко обізнаний про обмін інформацією».

«Майкл Флінн був звільнений у лютому, коли стало ясно, що він збрехав про характер своїх бесід з російським послом в кінці грудня. Їх зустрічі/бесіди відбулися після виборів 2016 року і відразу після того, як адміністрація Обами оголосила про нові санкції щодо Росії», — пише Blestingnews.

У свою чергу Дональд Трамп намагався відвести підозри у слідчих, відзначає видання. Скаржачись на те, що його піддали обману» і «полювання на відьом», американський президент висловив упевненість в тому, що «ретельне розслідування підтвердить те, що ми вже знаємо - не було ніякої змови між моєю кампанією і будь-якими іноземними юридичними особами. Я з нетерпінням чекаю швидкого завершення цього питання».

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
дональд трамп, розслідування фбр, зв'язки трампа
У мережу потрапили унікальні кадри з новим iPhone SE 2
0
0
12:05 17.03.2018
Поліція почала пошуки вбивці
0
0
11:43 17.03.2018
За продовження повноважень нинішнього китайського лідера висловилися практично усі депутати
0
0
09:59 17.03.2018
Український турист розповів подробиці моторошного НП в Грузії
0
0
09:47 17.03.2018