Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп планує незабаром відмовитися від участі в Паризькій кліматичній угоді.

Про це повідомляють три джерела, які знайомі зі станом речей, передає Axios. Згідно з інформацією, Трамп розповів про своє бажання не одній людині, серед поінформованих - Скотт Прутт, глава американського агентства по захисту навколишнього середовища.

Відзначимо, що всякий раз, коли подібна тема підіймалася на публічних виступах, президент заявляв, що ще не вирішив остаточно. У прес-центрі Білого дому заявили, що президент планує заявити про вихід вже на наступному тижні.

Є три варіанти розвитку подій. Перший: президент почне виходити з угоди, спираючись на процедуру, описану в відповідній статті. Однак тут його можуть чекати труднощі, оскільки відмовитися від контракту можна лише через три роки після його укладення: тобто, США можуть вийти лише в 2020 році.

Другий: Трамп може заявити про необхідність слухання з приводу Паризької угоди в Сенаті. Джерела стверджують, що при такому варіанті засідання стовідсотково закінчиться на користь президента.

Популярні новини зараз

"Найкращий тато", - Дан Балан показав маленьку дівчинку, українці затамували подих

Андрій Макаревич з "Машины времени" зізнався у коханні до Львова: "Місто-перлина"

Тіна Кароль отримала особливу статуетку Yuna 2021: "Навіть не очікувала"

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

Третій і найрадикальніший: Штати просто покинуть рамкову конвенцію ООН зі змін клімату. Саме цей документ лежить в основі Кліматичнї угоди. Але такий вибір - це ходіння по лезу ножа, оскільки це поставить під загрозу роботу всіх американських фахівців в сфері екології.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Дональд Трамп розблокує поставки летального зброї Україні.