Зникнення субмарини: рятувальники заговорили про переломний момент

поділитись
Рятувальникам допомагає шукати підводний човен американська компанія

В Аргентині тривають пошуки підводного човна "Сан Хуан", з яким раптово обірвався зв'язок. Але у рятувальників з'явилася надія відшукати субмарину, після того як вони зафіксували сигнали.

Про це повідомляє La Repubblica. Влада Аргентини зафіксували сигнали, імовірно відправлені з підводного човна. На її борту знаходяться 44 члени екіпажу.

"Були отримані сім супутникових сигналів, які могли йти з борту підводного човна" Сан Хуан ", тривалість сигналів склала від 4 до 36 сек. Вони були прийняті різними базами ВМС, проте контакт встановити не вдалося", - рятувальники розповіли про переломний момент в пошуковій операції .

Міністерство оборони країни спільно з американською компанією, що спеціалізується на супутниковому зв'язку, працює над визначенням точного місця розташування підводного човна.

У прес-службі ВМС кажуть, що зв'язку з підводним човном на даний момент немає. Це пов'язують з тим, що на борту можуть бути проблеми з двигуном або батареями.

"Сан Хуан" - бойовий дизель-електричний підводний човен типу Santa Cruz, побудована на замовлення ВМС Аргентини в Німеччині в 1985 році, також відомий як TR-1700. Це найбільші судна такого типу, побудовані ще під час Другої світової війни. Їх вважають найшвидшими дизель-електричними субмаринами в світі.

Аргентинська підводний човен не виходить на зв'язок

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, аргентинський підводний човен "Сан Хуан" перестав виходити на зв'язок на шляху з порту Ушуайя в місто Мар-дель-Плата. На пошуки субмарини відправили рятувальні кораблі і літаки.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
субмарина, Аргентина, пошуки
Цікаво, з чого зробили такі дивні висновки
0
0
15:58 15.12.2017
НАТО занепокоїлось такою можливістю Росії
0
0
14:55 15.12.2017
Фінустанова спочатку обіцяла золоті гори, але зовсім скоро спортсмен пошкодував про своє рішення
0
0
13:47 15.12.2017
Сам він своєї провини так і не визнав
0
0
13:23 15.12.2017
Путін ніколи не відрізнявся гарним почуттям гумору
0
0
12:26 15.12.2017