Президент США Дональд Трамп на зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним в Гельсінкі продемонстрував свою лідируючу позицію, а володар Кремля у свою чергу приміряв роль підлеглого.

Про це зазначає психолог і експерт із питань невербальної комунікації Валентин Кім.

Крім того експерт зазначив, що під час зустріч Трамп вів себе набагато м'якше ніж по відношенню до лідерів провідних країн світу.

"На перший погляд можна сказати наступне, і Путін, і Трамп поводяться в цілому в канві своєї звичайної поведінки. Єдина відмінність у поведінці у Трампа - він по відношенню до Путіна м'якший, ніж до будь-яких інших політиків", - сказав психолог і експерт із питань невербальної комунікації Валентин Кім.

За його словами, в американського президента є два улюбленці, яких він не прагне подавляти показуючи свою силу і перевагу. Другим таким лідером є Кім Чен Ин.

Але не дивлячись на своє лояльне ставлення до президента РФ, Трамп продемонстрував себе як більш лідируюча фігура, а Путін показав, що він фігура підпорядкована.

Популярні новини зараз
Астролог назвав точну дату закінчення війни – надії на 2024 рік були марними Нова війна, тепер космічна: астрономи розповіли, як НЛО прилетять боротися за воду Українців поставили у жорсткі рамки: почнуть обмежувати Виняток із правил: хто з українців може законно не платити за доставку газу
Показати ще

"Звернути на це увагу можна за наступним моментом, коли вони вдвох зайшли в кабінет, де дали першу прес-конференцію, незважаючи на те, що президент РФ зайшов першим, головне, на що варто звернути увагу, за чиїм дозволом хто з них присів. Невербальну ініціативу перехопив Трамп. Він жестом руки запросив журналістів сідати, почав сідати сам, а потім зробив знак у сторону Путіна, як би запрошуючи його сісти, хоча це не його палац, вони там обидва в гостях. Але тим самим у цьому випадку він повівся, як господар становища", - пояснює Кім.

Те, що російський президент подає сигнали підпорядкування для нього цілком характерно, але, за словами фізиогноміста, це не показник слабкості його позиції.

"Це не означає, що він буде підкорятися надалі. Він часто демонструє свою, так би мовити, нечесну поведінку. Тобто він говорить одне, а потім робить зовсім інше. Йому дискомфортно, будь-яка зустріч із сильним лідером для нього це фактор стресу", - розповів Кім.

Він також зазначив, що обидва президенти демонструють сигнали влади, але коли вони починають спілкуватися, Путін одразу відходить на другий план.

Крім того експерт відзначив, що під час рукостискання Путін продемонстрував своє незручне становище поряд з Трампом. Більше того психолог зазначає, що по всім невербальним ознакам Путіна показав, що і спілкування з президентом США йому не до вподоби.

"Якщо ви подивитеся відео під час рукостискання, можна побачити, що Трамп перетягує руку Путіна на свою сторону, і президент РФ другою рукою схопився за крісло, таке ось заземлення. Він знаходиться в менш зручній позиції в даному випадку. Це невербальна ознака того, що йому незручно не тільки в цій позиції, йому взагалі незручно спілкуватися з цією людиною. Путін більш підпорядкований у цій ситуації", - пояснив психолог.

Виходячи з перерахованого вище, Кім розповів, у якій манері, ймовірно, пройшла розмова двох президентів тет-а-тет.

"В цілому, знаючи, як проходить вітання можна сказати, що Трамп давив, а Путін ухилявся від прямої відповіді. Для кожного з президентів така манера властива", - зазначив він.

Не зміг фізіогноміст не згадати абсолютно незграбне поводження Путіна при зустрічах із сильними лідерами різних країн, наприклад, розповідання вульгарних анекдотів канцлеру Німеччини Ангелі Меркель і виляючий погляд при зустрічі з прем'єром Великобританії Терезою Мей.

"Путін прагне сподобатися, це ознака дуже слабкої особистості, невпевненої людини, яка очолює другу армію в світі, володіє ядерною кнопкою, але він не стає від цього більш упевненим, коли стикається з реальним протистоянням", - підсумував Кім.

Тарас Березовець про зустріч Трампа та Путіна

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Трамп раптово пробовкався про Путіна.