Не так давно фахівці виявили, що звичайний чай здатний підвищувати творчий потенціал людини. Але є один нюанс. У результаті досліджень з'ясувалося, що для того, щоб він чинив такий вплив, варто споживати чай певної температури.

Так, вчені провели два дослідження. У першому експерименті приймало участь 50 добровольців – одна група пила воду, інша – чай. Про це пише видання Саге2.

Як виявилося, контрольна група змогла швидше вирішити прості завдання і демонструвала просторову творчість.

У другому експерименті взяли участь 40 осіб, які пили чай. Вони отримали високі бали за семантичне пізнання. Як відомо, пізнання – це складний розумовий процес набуття нових знань через досвід, який людина веде свідомо чи несвідомо, постійно взаємодіючи із зовнішнім середовищем.

Популярні новини зараз

Білецький заявив, що Україна не зможе скористатися ізраїльською системою «Iron Dome»

Ольга Сумська показала чоловіка, який їй зраджує: "Спасибі"

Дмитро Комаров зі "Світ навиворіт" розсекретив свою пристрасть, не згадавши про дружину: "Це ж цікавіше"

Українцям дадуть 13 пенсій, але це для обраних: "Нікому не догодиш"

Показати ще

Цей розумовий процес включає у собі безліч розумових дій: сприйняття, увагу, пам'ять, емоції, мова, прийняття рішень і міркування. За підсумками дослідження вчені підтвердили, що саме чай покращує увагу і знижує концентрацію на релевантні дані.

Крім того, обидва експерименти показали, що споживання чаю істотно вплинуло на творчий потенціал. Але що цікаво, температура напою має становити 42 градуси. В іншому випадку напій не зробить бажаного впливу.

До речі, в XIX столітті ірландським жінкам заборонялося пити чай. Тоді представниці прекрасної статі, які вживали чай, вели себе не краще алкоголіків. Ще в той час вважалося, що чай - це наркотик. Люди щиро вірили, що його вживання викликає звикання. Варто відзначити, що в ті часи напій не був таким дешевим, як зараз, і для бідних жінок розпивання чаю вважалося недозволеною розкішшю.

Нагадаємо, що звичайна харчова сода допомагає в боротьбі з аутоімунними захворюваннями.

Як повідомляв портал Знай.uа, мексиканські вчені провели кілька цікавих експериментів із текілою і здивували світ новим відкриттям.

Також портал Знай.uа писав, що 111-річний чоловік розкрив секрет довголіття.