Датські вчені працюють над створенням інноваційної вакцини проти сінної лихоманки.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЛіки вже успішно протестували на мишах і клітинах людини, пише MedicalXpress.
В якостi аллергеного зразка медики використовували березу. Дослідники прикріпили молекули цукру до алергену, які, як з'ясувалося, направляє шкідливі подразники прямо до клітин імунної системи. Крім цього, такий метод збільшують активність і эффективость різних груп Т-клітин у захисті організму.
"В довгостроковій перспективі наша мета — скоротити тривалість лікування наполовину і в той же час знизити дозу лікування", — стверджує старший автор дослідження професор Ханс Вандал (Hans Wandall) з відділу клітинної та молекулярної медицини Копенгагенського центру з гликомии.
Дослідники також вважають, що метод з цукровими молекулами допоможе в боротьбі з іншими видами автоімунних захворювань і навіть онкологічними хворобами.
Щорічно від сезонної алергії страждають сотні мільйонів людей. У числі її симптомів: застуда, чхання, сльозотеча з очей, нежить, закладеність і свербіж слизової оболонки носа.
Як повідомляв портал "Знай.uа", міжнародна група вчених вважає, що стародавній ретровірус може бути пов'язаний з виникненням наркозалежності у сучасних людей.
Також "Знай.uа" писав, що надмірне вживання їжі, багатої на глютен в період вагітності подвоює ризики наявності діабету 1-го типу у новонароджених.