Людина - це соціальна тварина, і їй важливо відчувати поруч собі подібного. Якщо надовго залишити її без спілкування, у неї можуть початися серйозні проблеми зі здоров'ям. Про це читайте в матеріалі Clutch.

Всі можливі залежності

Самотні люди часто заглушають біль алкоголем і сигаретами. До шкідливих звичок також можна віднести ненажерливість: позбавлені спілкування люди часто замінюють людське тепло солодощами. Крім цього, одинак може стати залежним від сексу, стаючи нерозбірливим у сексуальних зв'язках.

Пристойний зайву вагу

Популярні новини зараз

Дивилися, як вбивають один одного: спливли нові подробиці звірячого вбивства дівчат у Києві

Екстрено госпіталізували: в Києві чоловіку відрізало ноги потягом на очах у пасажирів

Тікайте із секонд-хендів! На Львівщині різко подешевшали одяг та взуття, де оновити гардероб

Мільйони українців ризикують втратити пенсії, кому час шукати підробіток на старість

Показати ще

Самотня людина може почати багато їсти, адже це найпростіший спосіб заглушити самотність. Через час, коли постійне поглинання їжі вилізе у вигляді зайвих кілограмів і зміни фігури, це зробить положення одинака ще більш жалюгідним. Тим самим людина заганяє себе в якесь порочне коло.

Часті простудні захворювання

Імунна система дуже чуйно реагує на стан самотності людини. У сезон застуд самотні люди стають групою ризику. Створюється враження, що організм сам кладе себе на лікарняне ліжко, сподіваючись на те, що його хтось обласкає турботою і теплом.

Проблеми зі сном

Безсоння одна з головних проблем одинаків. Вони часто застосовують величезну кількість антидепресантів і снодійних, що робить ситуацію ще гіршою. Безсоння у самотньої людини навіть може стати сходинкою для виникнення діабету.

Гормональні перепади

У самотніх людей виходить за межі кортизол, гормон стресу.

До того, що у самотніх людей часто виникають хвороби серця і підвищений тиск. Лікарі в цьому випадку часто просто не можуть випередити причину виникнення, яка криється у відсутності близьких стосунків.

Нагадаємо, медики розповіли, чому потрібно частіше обніматися.

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", науковці з Каліфорнійського університету спробував пояснити, чому чоловіки живуть у середньому на п'ять відсотків менше жінок.

Також "Знай.ua" писав про те, 5 продуктів, які провокують головний біль.