Аналіз даних сотень тисяч американських жінок показав, що регулярне вживання низьких доз аспiрину (100 мг) зменшує ризик розвитку раку яєчників на 23 %.

Команда дослідників з товариства охорони здоров'я Т. Х. Чана в Бостоні не виявила взаємозв'язку між прийомом аспірину стандартної дози (325 мг) і ризиком розвитку раку яєчників, пише Medical News Today.

Медики припустили, що регулярне вживання нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП) без аспірину може бути пов'язано з більш високим ризиком розвитку небезпечного жіночого захворювання.

Існує "кілька факторів ризику". Тим не менш, з'являється все більше доказів того, що запальні процеси в організмі сприяють появі раку яєчників.

Популярні новини зараз

Відкинутий Златою Огнєвіч Тарапата готує "компромат" після участі в "Холостячці": "Є що сказати"

Україна вшановує пам'ять жертв Голодомору 1932-33 років: головні факти страшної трагедії

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Максим Галкін ридає через непоправну втрату, Алла Пугачова не зарадить: "Страшна трагедія"

Показати ще

Дослідники спробували усунути плутанину, провівши ретельне дослідження з "достатньо докладними даними для оцінки того, чи пов'язані терміни та моделі анальгетичної використання з ризиком розвитку захворювання".

Аналіз показав зв'язок між недавнім використанням низьких доз аспірину" і зниженим ризиком розвитку раку яєчників.

Проте було висловлено припущення, що прийом ібупрофену та інших запальних більше 10 разів на тиждень без аспірину протягом декількох років збільшує ймовірність розвитку раку яєчників. Група зазначає, що це необхідно підтвердити більш детальним вивченням.

"Результати нашого дослідження підкреслюють необхідність бесід між пацієнтами і лікарями про ризики та переваги прийому низької дози аспірину", — заявила провідний дослідник доктор Моллі Е. Барнард (Mollie E. Barnard).

Нагадаємо, фізичні вправи в окулярах віртуальної реальності збільшують витривалість і продуктивність тіла, а також підвищують поріг болю.

Як повідомляв портал "Знай.uа", два в години дня — оптимальний час користування гаджетом для дітей. Заявляють американські вчені після обстеження 4500 дітей у віці від 8 до 11 років.

Також "Знай.uа" писав, що медики виявили мутації в генах, що призводить до появи рідкісного захворювання — синдрому Саула-Вільсона або дварфизма.