Корейські дослідники знайшли спосіб уповільнити розвиток деменції.

Новий метод допоможе удосконалити способи лікування хвороби Альцгеймера, повідомляє Medical Xpress.

Хвороба Альцгеймера вважається найбільш поширеним дегенеративним захворюванням мозку, на яке припадає від 60 до 80 % всіх випадків слабоумства.

Дослідницька група під керівництвом професора Сон Вун Юя (Seong-Woon Yu) з відділу мозку і когнітивних наук звернула увагу на аутофагию мікроглії — імунних клітин мозку.

Популярні новини зараз
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
Показати ще

Мікроглія — це фагоцитарні імунні клітини, які розташовані в центральній нервовій системі і мають багато спільного з макрофагами. Вони діють як асенізатори, які видаляють шкідливі речовини, що накопичуються в тканинах головного мозку.

Аутофагія виконує важливу роль у видаленні таких патогенів, як мікобактерії або токсичні речовини всередині клітин.

Дослідники встановили, що маршрути передачі сигналу PI3K/Akt активуються всередині клітин, якщо запальні матеріали поєднуються з TLR4 (толлиподобными рецепторами), які існують на поверхні мікроглії.

Вперше було встановлено, що придушення аутофагії призводить до зниження розкладання бета-амілоїдів, що провокують хвороба Альцгеймера і ще більше посилюють її.

Хоча нервове запалення завжди посилюється, якщо людина захворює дегенеративним захворюванням мозку, невідомо, чи пригнічується аутофагічний ефект при мікроглії, що пов'язана із запальним збільшенням.

Вчені збираються зосередиться на клітинах мозкової тканини і продовжать дослідження взаємозв'язку між нервовим запаленням і аутофагией.

Нагадаємо, важкі психологічні переживання підвищують ризик розвитку слабоумства.

Як повідомляв портал "Знай.uа" люди, які страждають від захворювань легень мають підвищений ризик розвитку слабоумства.

Такоэ "Знай.uа" писав, дослідники з Університету Дьюка в Дареме запропонували новий спосіб діагностики хвороби Альцгеймера.