Вченим вдалося з'ясувати, який розмір статевого члена є оптимальним для отримання жінкою задоволення. Виявилося, що власники великого чоловічого достоїнства ризикують часом травмувати не тільки партнерку, але і самих себе.

Вчені з Університету Нью-Мексико і Університету Каліфорнії з'ясували, що переважна більшість жінок, найімовірніше, відмовиться від стосунків з чоловіком, чий розмір пеніса істотно більше середнього.

У дослідженні взяло участь 75 жінок у віці від 18 до 65 років. Вчені з'ясували, що для досягнення оргазму статевий орган чоловіка повинен бути розміром у 16 сантиметрів.

Дослідники відзначили, що для "випадкових" зв'язків жінки воліють більший розмір чоловічого достоїнства, тоді як для сімейного життя їм достатньо менших форм.

Вчені переконані, що для регулярного оргазму жінкам досить середньої довжини в 13,8 сантиметрів.

Раніше повідомлялося, що іноді від постійної напруги важко розслабитися і уснуть, тому люди все частіше почали засинати під улюблену ритмічну музику. Проте лікарі застерігають, що це може бути небезпечно.

Лікар-сомнолог Олексій Мелехин пояснив, чому краще відмовитися від музичного супроводу під час сну.

На думку доктора Мелехина, музика може провокувати появу виснаження і перевантаженість. Мелодія музики змушує нервову систему людини активно працювати і перебувати в тонусі. Це не дає можливість розслабитися під час сну взагалі.

Нагадаємо, скільки в організмі людини тримається алкоголь і наркотики.

Як повідомляв Знай. ua, експерти розкрили 5 чарівних властивостей цитрусів.

Знай. ua писав, що експерти назвали найбільш ефективний засіб від болю і втоми.