Медики довели, що група крові впливає на імунну систему таким чином, що ризик деяких поширених захворювань може збільшуватися.
В залежності від вашої групи крові: I (О), ІІ (А), III (В) або IV (АВ) — ви можете бути схильні до таких захворювань, як порушення роботи серця, рак тощо, пише ukrhealth.

Порушення пам’яті

Найбільше схильні до цієї недуги люди, які мають IV групу крові. Особливо це стосується літніх людей — на відміну від інших, вони мали труднощі у навчанні та запам’ятовуванні.

Рак шлунка

На цьому погані новини для людей з IV групою крові не закінчуються: ризик розвитку раку шлунка у представників цієї групи крові на 26% вище, ніж у людей з I або III групою крові.

Популярні новини зараз
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Показати ще

Виразки шлунка

Та ж бактерія, що здатна викликати рак шлунка серед людей з IV і II групами крові, може стати причиною розвитку виразок шлунка у людей з I групою крові, йдеться в дослідженні професора Едгрена.

"Ця група крові якимось чином модифікує імунологічну реакцію організму на бактерію, але ми не знаємо як саме", — додає Едгрен.

Захворювання серця

Найменш схильна до різних захворювань група людей, які мають I групу крові. Ризик захворювань серця у таких людей на 23% у порівнянні з людьми з іншими групами крові. Вчені кажуть, що частково ця схильність пояснюється впливом групи крові на рівень запальних процесів.

Рак підшлункової залози

І знову ж хороші новини для щасливчиків з I групою крові: ваш ризик розвитку раку підшлункової залози на 37% менше, ніж у людей з іншими групами крові.

Водночас лікарі стверджують, що всім цим хворобам можна запобігти. Хоча група крові може визначати ваші ризики у розвитку тієї чи іншої хвороби, ступінь їх впливу до кінця не визначений.

"Краща порада — вести здоровий спосіб життя", — говорить професор Кушман.

Вона радить правильно харчуватися, регулярно займатися спортом і переживати лише про ті речі, на які ви можете вплинути. Крім того, якщо у вас є підозри на захворювання серця або погіршення пам’яті, своєчасна діагностика і стабільне спостереження у свого лікаря допоможуть вам випередити можливу хворобу.

Нагадаємо, що вечірні фізичні тренування приносять організму людини набагато більше користі, аніж денні чи ранкові.

Як повідомляв "Знай.ua", Комаровський розповів про головну оману батьків: так ліниві дорослі заспокоюють свою совість. У новому випуску своєї рубрики в Instagram доктор Комаровський розповів про вживання ехінацеї для зміцнення імунітету.

Також "Знай.ua" писав, що шведські вчені прийшли до висновку, що частота серцевих скорочень у стані спокою, рівна 75 ударів на хвилину, подвоює ризик передчасної смерті серед чоловіків.