При дефіциті важливого мікроелемента в дитячому організмі можуть відбуватися дуже страшні процеси. Чим може обернутися для дитячого здоров'я веганство?

Які головні ознаки дефіциту кальцію у дитини? Коли варто турбуватися? На ці та інші важливі питання батькам дає відповідь відомий лікар-педіатр Євген Комаровський ну своїму профілі в Instagram.

Євген Комаровський - лікар-педіатр

Євген Комаровський відповів на питання, яке сьогодні є дуже актуальним. З поширенням моди на вегетаріанство та веганство, все більше батьків обмежують введення продуктів тваринного походження, зокрема молочки, у щоденне меню дітей.

Популярні новини зараз

Українцям перерахують пенсії у три етапи: хто потрапить у першу хвилю підвищення виплат

Українці масово тікають з Польщі: часу залишилося мало, країна на межі

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

У Польщі серйозні проблеми: українці масово покидають країну, що відбувається

Показати ще

Педіатр повідомив про ознаки, які свідчать про те, що дитина недоотримує кальцію. 

кальцій з продуктів рослинного походження

Педіатр, який раніше висловився про вегетеріанство для дітей, повідомив, що симптоми нестачі кальцію у малюків можуть бути різними, але всі наслідки дуже серйозні.

Отже, при дефіциті кальцію можуть з'явитися:

  • -порушення сну;
  • -примхливість;
  • -алергічні реакції;
  • -проблеми зі згортанням крові;
  • судоми;
  • -і найголовніше - різні аномалії, проблеми з кістковою системою.⠀

молочні продукти

"Якщо ви помітили у дитини подібні ознаки, це привід задуматися", - заявляє доктор Комаровський.

View this post on Instagram

Вопрос: ⠀ Какие главные признаки дефицита кальция у ребенка? Когда стоит беспокоиться? ⠀ Ответ: ⠀ Всегда помним в каких процессах участвует кальций. Поэтому: ⠀ - нарушение сна; ⠀ - капризность; ⠀ - аллергические реакции; ⠀ - проблемы со свертыванием крови; ⠀ - судороги; ⠀ и самое главное: ⠀ - различные аномалии, проблемы с костной системой. ⠀ Вот это все поводы задуматься о кальции. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #кальций #дефициткальция

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Нагадаємо, Євген Комаровський нагадав про головне правило зміцненя імунітету дітей. Як правильно потрібно загартовувати малюків та чого не треба боятися у цій важливій справі.

Як повідомляв портал Знай.ua, лікар Комаровський підняв на обговорення важливу проблему, яка спостерігається практично в кожній родини. Перш, ніж почати зясовувати стосунки на очах у дитини, лікар просить батьків всерйоз задумати про наслідки та пожаліти психіку дітей.

Також Знай.ua писав про те, що лікар Комаровський просить батьків забути про дитяче мило та відмовитися від традиційного способу купання малюків.