В Україні недостатньо високий рівень захисту населення від дифтерії.

Цю інформацію повідомив лікар-педіатр Євген Комаровський в інтерв'ю "BBC Україна", яке вийшло 1 червня.

"Сьогодні ми маємо кір, де смертність приблизно один із 1 тис. хворих. А ситуація з захистом від дифтерії – не краща. І якщо на зміну кору прийде дифтерія, то це буде смертність 5% і як мінімум. А це вже іншого порядку загрози". доктор Комаровський

Щеплення від кору
Щеплення від кору

Лікар підкреслив, що заклики до суспільства вакцинуватися через загроз кору закінчилися масовою кампанією проти щеплень.

Популярні новини зараз
Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..." Історія українського героя, який боронив "Азовсталь" до останнього подиху: "Вчинив як правильно" Українські судді не дали Польщі жодного балу на Євробаченні, Саба Мусіна пропонує звільнити Федишин і компанію Представник Ізраїлю на Євробаченні ледь не розплакався, коли говорив про Україну: "Тримайтеся, я люблю вас"
Показати ще

"Держава повинна інформувати людей, до чого веде відсутність щеплень. А держава не тільки ігнорувала цю тему, але і допустила, що практично всі інформаційні канали були залучені до антивакцинальної пропаганди." доктор Комаровський

симптоми кору
симптоми кору

Комаровський зазначив, що для успішної боротьби з кором потрібно продемонструвати, що в Україні доступні і якісні вакцини, і перші особи держави повинні показати серйозне ставлення до вакцинації.

Нагадаємо, Комаровський розповів, як сварки батьків впливають на дітей.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що Комаровський розповів, чому проголосує за Зеленського.

Також портал "Знай.uа" писав, що Комаровський навчив матусь міряти температуру.