Ольга Харасахал, студентка Національного медичного університету ім. А. А. Богомольця, розробила методику ранньої діагностики раку.

На міжнародному науковому конкурсі Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF) в США дівчина посіла 4 місце.

View this post on Instagram

Українська школярка розробила метод ранньої діагностики раку _________ Американці звали Ольгу до себе, але вона вирішила вчитися в Україні. . На престижному міжнародному науковому конкурсі Intel International Science and Engineering Fair (Intel ISEF) в США проект Ольги Харасахал отримав четверте місце. Винаходом юної українки зацікавилися американські вчені, запропонувавши їй співпрацювати з одним з найпрестижніших закритих науково-дослідних центрів у світі. . На думку фахівців, технологія діагностики, представлена ​​Ольгою, в перспективі може бути прийнята як єдиний міжнародний стандарт діагностики меланоми. . ⠀ Революційний метод виявлення метастазів меланоми на ранній стадії і відповідний прилад для інноваційної діагностики, який винайшла випускниця хіміко-біологічного факультету Маріупольського технічного ліцею Ольга Харасахал, успішно використовується в Маріупольському міжрайонному онкологічному диспансері. . ⠀ Минулого тижня дівчина була зарахована на бюджетне відділення українського Національного медичного університету ім. А. А. Богомольця. _____________

A post shared by Киев (@news_kiev) on

Популярні новини зараз

Каменських і Потап заговорили про пристрасну історію кохання: "Я просто полетів"

Акторка "Дизель шоу" Булітко кардинально змінила образ - тепер без рудого волосся

Українець втратив пам'ять у Польщі - ні грошей, ні телефона: шукають родичів бідолахи

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Показати ще

Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Харасхал є випускницею хіміко-біологічного факультету Маріупольського технічного ліцею, і вона розробила революційний метод діагностування метастазів меланоми на ранній стадії. Також вона винайшла спеціальний прилад для діагностики. В даний момент його успішно використовують у Маріупольському міжрайонному онкодиспансері.

Американці зацікавилися розробкою дівчини та запросили її до себе, але вона відмовилася і вирішила залишитися вчитися в Україні.

Як вважають фахівці, її інноваційна технологія розробки могла б у перспективі стати єдиним стандартом діагностики меланоми.

Нагадаємо, раніше "Люди гинуть за метал": яскраві тату на вашому тілі таять небувалу небезпеку, що потрібно знати.

Також Знай.uа писав, що Супрун перед відставкою розповіла чоловікам, як не стати Кошовим: справа в генах.

Ще Портал Знай.uа повідомляв, що Комаровський відповів на важливе питання про щеплення для дітей: "Не має сенсу".