Відомий український педіатр-телеведучий Євген Комаровський прославився на всю країну завдяки виходу на екран його авторської програми "Школа доктора Комаровського". Також лікар є активним користувачем соцмереж, де також активно роздає поради батькам. В цей раз у своєму Instagram Комаровський розповів, коли і яким дітям можна давати солодощі.

Так, за словами педіатра, зовсім позбавляти діток цукерок та інших десертів не варто, адже "у житті не так багато задоволень, щоб позбавляти дитину змалку всього того, що їй подобається". "Перше, що треба робити, коли дитина випрошує солодощі, це подивитися на дитячу попу. Якщо попа велика, якщо зі спини видно щоки, то зайві солодощі такій дитині точно не потрібні. Якщо дитина бадьора, активна, якщо у неї, як говориться: "шило в попі", ви, звичайно, можете давати дитині солодощі", - каже лікар. Крім того, він зазначив, що є і корисні солодощі, наприклад, сухофрукти.

View this post on Instagram

Ребенок выпрашивает сладости. Что делать? ⠀ Первое, что надо делать, когда ребенок выпрашивает сладости, это посмотреть на детскую попу. Если попа большая, если со спины видны щеки, то лишние сладости такому ребенку точно не нужны. Если ребенок бодрый, активный, если у него, как говорится: «шило в попе», если родители уделяют достаточное внимание физической активности ребенка – вы конечно можете давать ребенку сладости. В жизни не так много удовольствий, чтобы лишать ребенка с малолетства всего того, что ему нравится. Другой вопрос в том, что у вас ведь есть выбор сладостей. Вы четко должны понимать, что даже сладости бывают вредные и полезные. В конце концов, есть естественные сладости, такие, как изюм, курага – это же здорово. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #сладости #семья

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Нагадаємо, Комаровський розповів, як сварки батьків впливають на дітей. Доктор Комаровський закликав батьків не "вбивати" дітей своїми сварками.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Комаровський розповів, чому проголосує за Зеленського.

Також портал "Знай.ua" писав, що Комаровський навчив матусь міряти температуру.