Фізичні вправи під час грудного вигодовування можуть бути не лише безпечними, а й корисними.

Головне — підходити до цього обдумано та враховувати особливості організму, пише Stylist.

Після народження дитини знайти сили та час на тренування буває непросто. Відсутність сну, турбота про немовля й зміна ритму життя можуть зупинити будь-яке бажання займатися собою. Проте рух — це не про ідеальну форму, а про підтримку енергії, настрою й здоров'я.

Дівчина, яка посміхається
Дівчина, яка посміхається

Заняття спортом допомагають мамі краще почуватися психологічно, знижують стрес і повертають відчуття контролю над тілом. Бонус — навіть грудне молоко може стати кориснішим - у ньому з’являються сполуки, які зміцнюють дитяче серце й зменшують ризики діабету.

Популярні новини зараз
Гроші більше не прийдуть: в Україні масово скоротять кількість пільговиків Новий етап мобілізації у серпні: хто з українців – пріоритетна ціль для ТЦК До 6 грн за 1 кВт: коли в Україні планують підняти тариф на світло Гроші знайдуть на іншій карті: як з 1 серпня зміниться безготівкова оплата для всіх українців
Показати ще

Головне питання - чи вплине фізична активність на кількість або якість молока? Лікарі кажуть — ні. Єдине, що змінюється при надто інтенсивних тренуваннях — це тимчасовий смак молока через молочну кислоту. Щоб цього уникнути, достатньо годувати перед тренуванням або трохи зачекати після нього.

Важливо носити зручний бюстгальтер, дотримуватись режиму пиття води й обирати помірні навантаження — йогу, прогулянки, пілатес, легкі силові вправи. Уникайте перенапруги, особливо якщо ще не пройшли післяпологові зміни.

Заняття з йоги
Заняття з йоги

І головне — слухайте себе. Якщо ви втомлені, краще відпочити. Ваше тіло вже робить велику роботу — підтримує дитину. Займайтесь спортом не заради форми, а заради балансу.

"Матеріали новинного характеру не можуть вважатися призначенням лікаря і прирівнюватися до них. Перед прийняттям рішення обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і зверніться до фахівця."

Раніше ми повідомляли, новий тренд на гарячу йогу: як виконувати та на скільки корисніше від звичайної?

Руки вгору – і забудь про хвороби: чому цей простий рух може врятувати ваше здоров'я вже сьогодні - детальніше на Знай.ua.

Нагадаємо, планка, йога чи пілатес: як силові вправи допомагають у період менопаузи?