Рятуючи санкційні помідори, водій фури втік із Росії

Новини світу
06.08 12:40
792
0

Водій, який перевозив 1,5 тонни томатів через білорусько-російський кордон, дізнавшись про їх можливе знищення, викрав автомобіль з продукцією і повернувся назад на територію Білорусії

Про це говориться в повідомленні Россільгоспнагляду.

Ситуація сталася на білорусько-російському адміністративному кордоні в селі Долосци Себежскій району Псковської області.

Півтори тонни томатів прибули без фітосанітарного сертифіката. При огляді продукції було встановлено відсутність маркування на упаковці, виявлені сліди зриву етикеток.

Читайте також: Мережа вибухнула фотожабами на знищення заборонених продуктів у Росії

Згідно з указом Путіна про спеціальні економічні заходи відповідно до правил зі знищення сільськогосподарської продукції, забороненої до ввезення в РФ, продукція підлягала вилученню та знищенню.

Правила знищення санкційних продуктів, ввезених в РФ, уряд затвердив минулого тижня - дозволено проводити знищення будь-яким способом, передбаченим законом з урахуванням екологічних норм. Ліквідація вилучених продуктів відбувається незалежно від того, встановлено чи ні, кому вони належать або хто організував їх перевезення.

Нагадаємо, Володимир Путін розпорядився розробити закон, що дозволить знищувати заборонені санкціями продукти. Комуніст Геннадій Зюганов запропонував віддавати їх бойовикам Донбасу.

Пізніше у Путіна розповіли, що знищуватимуть санкційний сир бульдозером. У Россільгоспнагляді ж заявили, що збираються згодовувати заборонені продукти з Євросоюзу коровам і свиням.

Шукати і ліквідовувати заборонені до ввезення товари російські митники та перевіряючі будуть не тільки на кордоні, а й в магазинах та на складах.

ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Loading...

Вибір редакції


все лучшие материалы по версии редакции ›

Фото та відео

Ознака коаліції: як радикали роздають аванси парламентській більшості
ЧитальняАналітика 24 лютого

Чи можна, з одного боку, бути союзником влади, а з другого – жорстким її опонентом? Якщо проаналізувати позицію, яку наочно […]

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Підписуйтесь на нас у соціальних мережах, аби завжди бути в курсі найсвіжіших новин та найцікавіших подій

Догори