На сьогодні двигунами розвитку Європейського союзу залишаються Франція та Німеччина, тому ці країни використають своє монопольне положення для майбутньої централізації влади та відстоювання власних інтересів у рамках Євросоюзу.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНа думку експерта із міжнародних питань Сергія Слободчука, Франція та Німеччина будуть гнути свою лінію, концентруючи все більше впливу у власних руках, оскільки вони розуміють, що без Британії "наповнювачами" бюджету Євросоюзу стали саме вони.
"Німеччина і Франція залишилися, в принципі, єдиними локомотивами економічними євроспільноти, так що вони будуть концентрацію повноважень проводити не в інтересах ЄС, а таким чином, щоб самим максимально впливати на структури союзу, мотивуючи тим, що вони вносять основний внесок в бюджет", - повідомив Слободчук для Голосу столиці.
Читати також: Півмільйона українців не вийдуть на пенсію
Як відомо, вихід Британії з ЄС може призвести до низки негативних наслідків для України. Більшість експертів застерігають, що з безвізовим режимом для України доведеться зачекати і українцям слід зосередитись на власній стратегії розвитку України без допомоги ЄС. Приміром міністр закордонних справ Павло Клімкін переконаний, що Україна здатна розвиватись самостійно, обходячи "подвійні" стандарти Європи.