Політик Анатолій Гриценко викладає в Києво-Могилянській академії.Тепер він доцент кафедри політології та читає студентам-магістрам авторський курс "Національна безпека України". Про це сьогодні він повідомив на своїй сторінці у Фейсбук.

"10 березня змінив статус безробітного на викладацьку роботу в Києво-Могилянській академії...Світовий досвід свідчить, що в умовах кризи й невизначеності гарантовано безпрограшно і найперше, куди треба вкладати обмежені ресурси (держави, країни, родини) - це в розвиток людського капіталу: освіта, медицина, наука, проривні технології. Вкладати в майбутнє! Тим і займусь", - пише Гриценко.

Анатолій Степанович вважає, що українська молодь має бути високоосвіченою та разом із тим мати чіткі моральні цінності та вміти приймати правильні рішення, які будуть йти лише на користь держави.

Він зізнається, що його рішення стати викладачем здивувало багатьох.

"Люди мене переважно знають міністром, депутатом, головою партії. Але то лише частина життя. Навіть президент Могилянки був приємно здивований, коли дізнався, що свого часу я серйозно займався викладацькою, науковою і дослідницькою діяльністю. Більше 15 років. Системну освіту отримав в Україні і США. Захистив дисертацію, маю вчену ступінь кандидата технічних наук, вчене звання старшого наукового співробітника. Виконував наукові й дослідницькі проекти в Україні, Росії, Нідерландах, Німеччині, Бельгії, спільно з вченими і практиками країн Євросоюзу і НАТО. Маю 120+ публікацій, в т.ч. монографії, видані за кордоном. Не лише вчився, але й навчав - і наших, і слухачів з 22 зарубіжних держав, протягом 8 років. Вже депутатом мене запрошували читати лекції в Гарварді", - пише Гриценко.

Популярні новини зараз
"Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Життя стане солодшим без цукру: в Україні супермаркети оновили ціни на сіль, майонез та кетчуп Німеччина вводить суворі обмеження: як це вплине на українців Показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей з платіжками
Показати ще

Отримуватиме політик 1000 грн на місяць і вважає розмір оплати праці педагогів в Україні принизливим.

"Місячну зарплату матиму (не смійтеся!) до 1000 гривень. Неповна ставка доцента. Якби повна - біля 4000 гривень. От це вже біда! Не для мене, для країни. Бо країна, у якій в університетах (причому Могилянка один із найкращих, новаторських) труд викладача вищої кваліфікації "шанують" отакою принизливою зарплатою - не має перспективи. А в школі середній, там взагалі для вчителів злидні. Тож глибинні зміни й реформи у нас з Вами ще попереду", - зазначив політик.

Українські студенти, не лише "Могилянки", теж не проти б прослухати лекції Анатолія Гриценка.

"Це не зовсім справедливо, що він викладатиме лише у Києво-Могилянській академії. Я б теж з радістю навчалася у нього. Він справжній патріот України, і дуже ерудована людина. У нього багато чого корисного і достойного можна навчитися. Нехай би зробив, навіть платні, лекції для всіх бажаючих, впевнена прийшло б багато слухачів", - каже Олена Слободянюк, студентка Тернопільської академії народного господарства.