Роль чиновників у системі енергозбереження варто максимально знизити. Це не тільки допоможе проводити всі необхідні операції прозоро, а й не дасть змоги "підзаробити" власним втручанням посадовців. Адже система одержання "теплих кредитів" не тільки легка й зручна, а й прозора, пише "Урядовий кур'єр".

Процес передбачає можливість уникнення контактів із держчиновником, який вирішує, видавати кредит чи ні. Процедура доволі проста: людина звертається до банку, відкриває рахунок, надає необхідні для отримання кредиту документи. І якщо вона купує матеріали або негазовий котел, отримує від держави безпосередньо на власний рахунок компенсацію витрачених коштів. Про це розповів віце-прем'єр-міністр — міністр регіонального розвитку, будівництва й житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Читайте також: Всі гроші МВФ йдуть на погашення старих кредитів - експерт

"Зі створенням Фонду енергоефективності людям надаватимуть ще й технічні рішення. Енергоефективні заходи — це не тільки економія, а й можливість отримання якісніших послуг. Головне — це можливість збільшити вартість житла. Адже в європейських країнах енергоефективне житло коштує на 10—15% дорожче, ніж будь-яке інше", — сказав він.

Нагадаємо, так звані "теплі кредити" спрямовані на допомогу населенню. Вони передбачають пільгові умови та легшу процедуру отримання.

Популярні новини зараз
Європі пророкують "пекельну" спеку: що чекає на Україну Платіжки за травень не порадують: постачальник газу підвищив тариф Екс-командир звернувся до тих, хто шукає багатодітних дружин та бабусь як "страховку": "Є ще один варіант..." Попрощаєтесь зі своїм житлом? Що станеться з ухилянтами у новому законі про мобілізацію
Показати ще