Сьогодні депутати розглядають внесення чотирьох євроінтеграційних законів, які президент позначив, як невідкладні, адже вони наближують безвізовий режим. Політики, які наголошують на негайному прийнятті законів, апелюють до відповідальності перед українцями, які виборювали європейський вибір на Майдані і варті безвізового режиму.

Депутати Верховної Ради прийняли за основу законопроект №4056 про агентство із розшуку корупційних активів. За нього проголосували 282 депутати. Цей законопроект пропонує внести зміни в закон про Нацагентство з виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів.

Закон про спеціальну кофіскацію для умисних злочинів №4054 прийняли за основу, адже за це проголосували 264 депутати проте до 12 години завтрашнього дня варто надати пропозиції щодо поправок. Остаточно його розглянуть в четвер. Цей закон викликав бурхливе обговорення серед народнх депутатів. Проти нього виступили члени Свободи. За цим законом можно арештувати майно та конфіскувати у карному провадженні.

"В інший державі можна було проголосувати за нього, проте не в нашій, бо закон введе поліцейський режим. Цей закон вводить для простих людей повну незахищеність. Не треба перетворювати парламент в лайно, адже до березня ми можемо їх ще змінити", - наголосила член "Самопомочі" Олена Сотник.

Юрій Луценко наголосив, що закони варто доопрацювати, проте сьогодні варто визначити рух на їх прийняття.

Популярні новини зараз
Мобільний зв'язок стає розкішшю: Київстар приголомшив абонентів оновленими тарифами Світло з'явиться, але не скрізь: скільки днів знадобиться на відновлення енергосистеми Виплатять по 17 460 грн кожному: українцям приготували нову допомогу на зиму Пенсіонерам доплачуватимуть за вік: кому збільшать виплати автоматично
Показати ще

"Я за те, щоб за них проголосувати", - наголошує він.

Закон 4055 про прокуратуру з першого сигнального голосування не набрав необхідну кількість голосів для введення порядку денного. Проти нього виступили члени "Опозиційного блоку" і назвали його "нікчемним".

Олег Ляшко наголошує, що цей закон розширюють повноваження Генерального прокурора, який зможе призначати працівників. Він зачитав пряму мову посла ЄС в Україні Томбінського, який розкритикував поправки в закон, які збільшують повноваження.

"Не морочте нам голову і не приймайте законів", - наголосив Ляшко.

Його взяли за основу 236 голосами народних депутатів. Гройсман оголосив перерву на 30 хвилин.

Читайте також: Тимошенко змінила зачіску для відставки Кабміну

Нагадаємо, що під Радою проходить мітинг за відставку Кабміну.