Зараз проблему поховання терористів намагаються вирішити два баварських міста: Вюрцбург, де кілька тижнів тому 17-річний біженець з Афганістану напав з сокирою і ножем на пасажирів приміського поїзда, але при затриманні його застрелили. Незабаром в Ансбах, після цього випадку 27-річний сирійський біженець підірвав себе в центрі міста, недалеко від місця проведення музичного фестивалю. Про це повідомляє DW.

Як повідомила DW прес-секретар районної адміністрації Вюрцбурга, прокуратура поки не схвалила видачу тіл обох терористів, також поки не стане ясно, хто проведе обряд поховання померлих терористів.

На багато питань поки що немає відповідей. Де будуть поховані терористи ? На мусульманському або звичайному цвинтарі? Анонімно або із зазначенням імені? Хто оплатить похорони? Подібні питання виникають і у влади в Ансбаху.

Як стверджують психологи для скорботних родичів злочинців, які вчинили масові вбивства , також важливо мати можливість з гідністю попрощатися із загиблим.

Читайте також: У Тунісі ввели смертну кару за тероризм

Популярні новини зараз
Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом "Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Спіймали на вулиці та примусово відвезли в ТЦК: українцям розповіли, як себе поводити
Показати ще

У будь-якому випадку це має бути зваженим рішенням. На більшості могил через побоювання випадків вандалізму в результаті не вказується ім'я загиблого.

Поряд з побоюваннями, що могила злочинця буде пошкоджена вандалами, є й інша проблема: могила масового вбивці або терориста може стати об'єктом паломництва інших фанатиків. Свого роду культовим місцем тяжіння для потенційних наслідувачів , які схиляються перед своїм "героєм".

Нагадаємо, число жертв тероризму у світі на тлі поширення збройних конфліктів, зросло в 2014 році на 80% порівняно з попереднім роком. Це стало найбільшим збільшенням цього показника за останні півтора десятиліття.