Африканські вчені із Зімбабве виявили унікальний вид жаб, які зустрічаються надзвичайно рідко. Останнього разу цю жабу знаходили 55 років тому.

Про це повідомляє The Guardian.

Читайте також: У Дніпрі виловили 132-кілограмового монстра

Земноводну знайшли дослідники з Музею природної історії в Булавайо (Зімбабве).

Знайдена жаба відноситься до виду Arthroleptis troglodytes, яку ще часто називають "печерна пискавка".

Популярні новини зараз
Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Червень принесе не лише тепло, а й гроші: хто отримає нову пенсію РФ може відкласти наступ через несподівані обставини Потрібно встигнути: українцям, з квитанціями за світло на руках, назвали важливу умову
Показати ще

Цей вид жаб відкрили у 1962 році, проте з того часу тварину знову більше не знаходили. Через це істоту включили до Міжнародного червоного переліку зникаючих видів. Більше того, окремі вчені навіть припускали, що вона взагалі вимерла.

Як розповів Роберт Хопкінс, дослідник із музею природної історії, він шукав жабу протягом 8 років, і все-таки йому разом з командою пощастило натрапити на слід тварини у гірському регіоні країни під назвою Чіманімані.

Наразі вченим вдалося знайти трьох самців цього виду та одну самицю. Тепер вони планують посприяти розмноженню цих жаб задля збільшення популяції тварин.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", група науковців із Панами провела низку досліджень і дійшла висновку, що жаби здатні побороти такі страшні недуги, як СНІД або рак.