Росія може напасти на Україну з боку Придністров'я. Про це заявив американський сенатор-республіканець Джон Маккейн.

Сенатор США від Республіканської партії Джон Маккейн вважає, що Росія може напасти на Одещщину зі сторони Придністров'я. Путін має там понад тисячу "російських миротворців". Про це Маккейн розповів у інтерв'ю виданню "ТСН".

"Я дуже занепокоєний, що зараз, коли Путін отримав Донецьк, Схід України і невдовзі Маріуполь може стати наступною його метою і мішенню", - сказав сенатор.

Щодо імовірності нападу на Харків чи Одесу, Маккейн розповів, що Путін може спробувати піти на Одесу з боку Молдови, а також що "він завдає неймовірного тиску на країни Балтії". На його думку, допоки Володимир Путін продовжує свою агресію, всім треба затягувати вузол санкцій. Він зазначив, що хоча російська економіка - у поганому стані через ціну на нафту, Європа та США діють надто виважено. У традиціях "Невіла Чемберлена".

Сенатор зазначив, що постійно нагадує колегам про без'ядерну угоду із Україною, яка мала гарантувати безпеку країни та її цілісність включно із Кримом.

Популярні новини зараз
Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає Зміна ціни на електроенергію: у НКРЕКП зробили заяву для споживачів Відвикайте від опалення: українців просять зробити це до вимкнення, щоб не постраждати Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили"
Показати ще

Маккейн вважає, що в Україні війна може закінчитись швидко. Багато що залежить від усвідомлення прездентом РФ ціни, яку він платить за подальшу агресію і що вона насправді висока.

"Бо труни повертаються в Росію і вже матері починають говорити: "Досить!" - наголосив американський політик.

Нагадаємо, раніше Маккейн звинуватив Штайнмаєра у підході до дипломатії "в стилі Чемберлена". Мається на увазі політика умиротворення, яку підтримував британський уряд у 30-х роках. Тоді Лондон намагався запобігти війні і тому ішов на поступки Адольфу Гітлеру.

Читайте також: Маккейн нагадав Німеччині про Другу світову через Україну